Telefon 0312 418 45 44 - 0322 235 0 200 WhatsApp 0545 459 1616

Dubai Turu

Arkadaşlarınızla Paylaşın...
Kişi Başı
1100.00
Açılama
PROMOSYON / ADANA ÇIKIŞLI / DUBAİ ŞEHİR TURU DAHİL
Tarihler
04 Mart
Gezilecek Yerler
Dubai & Sharjah & Abu Dhabi
Kalkış Noktaları
ADANA ŞAKİRPAŞA HAVAALANI
Geceleme
3 Gece / 4 Gün
Konaklama
5* HOTEL’DE (DUBAİ)3 GECE KONAKLAMA
Ulaşım
Pegasus & Air Arabia Havayolları ile

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a

 

 

DUBAİ


(PROMOSYON / 5* OTEL KONAKLAMASI)

BÜTÜN TURLAR  DAHİL!!!

 

04-09 MART 2024 / ADANA ÇIKIŞLI


Pegasus Havayolları ve Air Arabia ile

 

 

1. Gün: Adana - İstanbul (SAW) - Dubai

16:00 ADANA HAVALİMANI buluşma ve Pegasus 18:00 ADANA-Sabiha gökçen uçağı ile İstanbul’a hareket ve 19:40 varış. Dış hatlara geçiş yapıyoruz.


2. Gün: .

Bagaj ve gümrük işlemlerinden sonra 00.35’de Airarabia Havayolları Tarifeli Uçağıyla Dubai’ye hareket. 06.00 ( yerel saat ) Dubai  havalimanına varış. Havaalanında bekleyen yerel rehberimiz tarafından karşılanma, sabah kahvaltının ardından şehir turuna başlıyoruz. Turumuz esnasında, Emirates Towers, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab ve ünlü Jumeirah Plajında fotoğraf molası, Jumeirah Camii, Sheikh Palace, Dubai’yi 2 bölgeye ayıran Dubai Creek, Altın ve Baharat Çarşıları panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Sonrasında otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. Dinlenmek için serbest zaman. Misafirlerimizle Dubai Mall  turu Dubai Mall Dünya’nın en büyük alışveriş merkezidir ve içinde yaklaşık 1400 mağaza bulmaktadır. alışveriş yapmak için serbest zaman. Talep eden misafirlerimizi JUMERİAH BEACH PLAJ TURU YAPILACAKTIR. Akşam Yemeğimiz Otelde (Konaklama 5* Mövenpick vb.otel)

 


3. Gün: .

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Dileyen misafirlerimizi Lamer Beach’e Deniz Keyfi yapmaya götüreceğiz. Sonrasında 15:00 ‘DA Çöl Safari turu. Jeep araçlara yerleşme. Dubai Çölü Safari ve Bedevi Çadırında Akşam Yemeği Verilecektir. Eğlence olacaktır.4X4 ciplerle çölde kum tepelerini aşıp deve çiftliklerini görüyoruz. Verilecek molada fotoğraf çekip, kum tepelerinin ardına doğru gün batımını izliyoruz. Heyecanlı olduğu kadar yorucu olan bu keyifli safari turundan sonra çölün ortasında kurulan bedevi kampında dinlenip, açık büfe yemek, içecekler ve Bedevi gösterileri ile günün tüm yorgunluğunu atıyoruz. Tur sonrası ciplerimiz bizleri tekrar otelimize bırakıyor ve konaklama.  Akşam Yemeğimiz Çölde ( Konaklama 5* Mövenpick vb.otel)


4. Gün: .

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının Abu Dhabi’ye hareket. Öncelikle yol güzergahımız üzerinde bulunan Abu Dhabi’nin eğlence adası olarak da geçen Yas adasında serbest zamanınız da arzu eden misafirlerimiz özel ve son moda ürünleri geniş yelpazeli mağazalarda bulabilme imkanı olan Yas Mall da alışveriş. Oradan Yedi emirliğin başkenti olan Abu Dhabi emirliği gezilecek olup, 40 yıl önce küçük bir balıkçı köyü olan başkentin bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olunacaktır. Abu Dhabi günümüzde geniş bulvarları, gökdelenleri ile ultra-modern bir Arap şehridir. Beyaz Kale, göçebe Bedevi yaşamının sergilendiği geleneksel köy, karşısında yüzer restoranların bulunduğu Kordon caddesi ve eski yaşam kalıntılarının bulunduğu heritage village görülecek yerler arasındadır. Şehir turunun ardından Dünya’nın 4. Büyük camisi olan ve adını Birleşik Arap Emirlikleri’nin kurucusunun adından alan,  Dünya’nın en büyük el dokuma halısına ve şamdanına sahip 545 milyon dolara mal olmuş eşsiz güzellikteki Sheikh Zayed Cami’sini ziyaret ediyoruz.  Gezimizi tamamladıktan sonra Dubai’ye dönüş otele hareket, konaklama. Akşam Yemeğimiz otelde ( Konaklama 5* Mövenpick vb.otel)


5. Gün: .

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması Dubai Eski Çarşılar turu Altın çarşısı ve Baharat çarşısı Turu. Turumuzun ardından Avm ‘ye hareket edilecek olup akşam yemeği uçağa binilmeden önce yenilecek misafirlere ait olacaktır. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinin ile beraber Air arabia Havayolları’nın tarifeli uçağıyla 19.40’de İstanbul’a hareket 23.55 İstanbul’a varış. İç hatlara geçiş.


6. Gün: İstanbul - Adana

Pegasus Hava Yolları ile 05:50 Sabiha Gökçen -ADANA tarifeli seferi ile Adana’ya hareket ve Turumuzun sonu. Katılan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.


HAREKET TARİHİ VE SAATLERİ
04 Mart
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
04.03.20241100.001350.00 1100.000 - 12 Yaş 990.00
0 - 12 Yaş 990.00
Taksitler »

Tur kaydı itibari ile biletleme işlemi yapılacak olup iptal tarihine bakılmaksızın bilet bedelinin tamamı ceza olarak kesilmektedir. Tur satın alındıktan sonra yapılacak değişiklik işlemleri ancak bilet iptali ve bilet bedeli kadar ceza karşılığında gerçekleştirilecektir. Turu satın alan misafirlerimiz bu maddeleri kabul etmiş sayılırlar. Tur tarihine 7 gün ve daha az kala yapılan iptallerde sözleşmede yer alan iptal koşulları geçerlidir. Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir. Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

NOT: Samba tur, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.

Dubai Turu Hakkındaki görüşleriniz

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızla daima sizlerin hizmetinde ve yanınızdayız..