Telefon 0312 418 45 44 - 0322 235 0 200 WhatsApp 0545 459 1616

Bolu & Kartalkaya & Maşukiye

Arkadaşlarınızla Paylaşın...
Kişi Başı
Açılama
ADANA ÇIKIŞLI
Tarihler
Gezilecek Yerler
Kartepe, Sapanca, Maşukiye, Abant Gölü, Gölcük Gölü, Kartalkaya Kayak Merkezi
Kalkış Noktaları
İstasyon Meydanı
Geceleme
1 Gece 2 Gün
Konaklama
4*lı Otelde Yarım Pansiyon Konaklama
Ulaşım
Lüks Otobüslerle Konforlu Seyehat

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a

 

Bolu & Kartalkaya & Maşukiye Turu

   Kartepe, Sapanca, Maşukiye, Abant Gölü,

Gölcük Gölü, Kartalkaya Kayak Merkezi  

14 – 16 ŞUBAT 2020

 

1. Gün: Kalkış

Saat 20.30’da istasyon meydanında buluşmamızın ardından Pozantı – Aksaray – Ankara yol güzergâhından Bolu’ya hareket.


2. Gün: Bolu - Maşukiye - Sapanca Gölü - Abant - Kartepe Kayak Merkezi

Saat 07.00 sularında Bolu’ya varış ve alacağımız kahvaltı sonrasında Sapanca Gölü’ne hareket ediyoruz. Göl kenarında vereceğimiz kahve molasının ardından Maşukiye’ye gidiyoruz. Bu şirin ve turistik köyde serbest zaman veriyoruz. Yemyeşil bir doğa içerisinde yer alan ve Kartepe Kayak Merkezinin çıkış yolu üzerinde bulunan Maşukiye’de Şelale’ye doğru yürüyüş yapabilirsiniz. Maşukiye’de geçireceğimiz güzel zaman sonrasında Abant Göl’üne gidiyoruz. Kaynak suları ile beslenen çam ve köknar ağaçlarının yoğun olduğu Abant’ta serbest zaman. Fayton - bisiklet veya at ile çevre turları yapabilirsiniz. Ardından Bolu’da bulunan 4* Otel’e gidiyoruz. Odalarımıza yerleşiyoruz. Alacağımız akşam yemeğimizin ardından dinlenme.


3. Gün: Gölcük Gölü - Kartalkaya

Sabah Kahvaltı sonrası otelden ayrılıyoruz. Türkiye’nin en gözde kayak merkezlerinden biri olan Köroğlu Dağları'nın üzerinde bulunan Kartalkaya Kayak Merkezi'ne hareket ediyoruz. Kartalkaya kayak merkezinde kar aktiviteleri için serbest zaman vereceğiz. Serbest zaman içerisinde misafirlerimiz kayak vb. kar aktivitelerinden faydalanabilir, eşsiz fotoğraf kareleri yakalayabilir, Kartalkaya’ da bulunan otellerin kafe ve restoran kısımlarından ücreti karşılığında faydalanabilirler. Kar keyfimizin ardından her mevsim ayrı güzelliğe bürünen Aladağlar eteğindeki göllerden biri olan Gölcük Gölüne gidiyoruz. Keyifli yürüyüş ve fotoğraf molalarımızın sonrasında  Adana’ya dönüş yoluna geçiyoruz. Ankara – Aksaray – Ulukışla yol güzergâhından Adana’ya geç saatte varış ve turumuzun sonu. Samba Turizm’e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.


HAREKET TARİHİ VE SAATLERİ

Turun gidişatını ve amacını engelleyici kötü hava, yol gibi olumsuz durumlarda rehber programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir. Geziye çıkmadan önce mutlaka MÜZE KART www.muzekart.com edinin. Gün içerisindeki gezilerimiz yürüyüş ağırlıklı olacağı için rahat kıyafetler tercih etmeniz önerilir.

Bolu & Kartalkaya & Maşukiye Hakkındaki görüşleriniz

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızla daima sizlerin hizmetinde ve yanınızdayız..