Telefon 0312 418 45 44 - 0322 235 0 200 WhatsApp 0545 459 1616

Adana Çıkışlı İzmir & Foça & Salda Gölü

Arkadaşlarınızla Paylaşın...
Kişi Başı
Açılama
Kurban Bayramı Programı
Tarihler
Gezilecek Yerler
ŞİRİNCE KÖYÜ - ALAÇATI - URLA - SEFERİHİSAR - SIĞACIK KONAK MEYDANI - FOÇA TEKNE TURU - SALDA GÖLÜ
Kalkış Noktaları
Adana İstasyon Meydanı
Geceleme
2 Gece - 3 Gün
Konaklama
İzmir Anemon Otel 2 gece
Ulaşım
Lüks Otodüslerle Konforlu Ulaşım

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a

 

KURBAN BAYRAMI ÖZEL 

 

ALAÇATI - İZMİR - FOÇA - SALDA GÖLÜ

 

ŞİRİNCE KÖYÜ - ALAÇATI -  URLA - SEFERİHİSAR - SIĞACIK 
KONAK MEYDANI - FOÇA TEKNE TURU - SALDA GÖLÜ

 31 TEMMUZ- 03 AĞUSTOS

17 - 20 EYLÜL

 

1. Gün: Adana – Şirince

Saat 18.00'da İstasyon önünde buluşmamızın ardından saat 18.30 da Şirince'ye hareket ediyoruz.


2. Gün: Şirince – Alaçatı – Çeşme - Seferihisar

Sabah Şirince'ye varış ve doğayla baş başa alacağımız yöresel tatlarla zenginleştirilmiş kahvaltımızın ardından Şirince’nin tarihi sokaklarında yapacağımız keyifli yürüyüş sırasında yöreye özgü çeşitli meyve şaraplarından satın alabilirsiniz. Şirince’deki gezimizi tamamladıktan sonra 2009 yılında Türkiye’de ilk Cittaslow (Yavaş Şehir) unvanını kazanmış olan Seferihisar Sığacık’a gidiyoruz. Bazı dizi filmlerin çekildiği Sığacık’ı gezeceğiz. Burada, Sultan Süleyman tarafından yaptırılmış Osmanlı Kalesi’ni, iç kalede inşa edilmiş ve otantikliğini kaybetmemiş evleri ve sokakları yürüyerek gezeceğiz. Barbaros Köyüne Hareket ediyoruz. Türkiye’de ilk temalı festivali olan Oyuk (Korkuluk Festivalini) gerçekleştiren Barbaros Köyü’nde Emek, Kültür ve Sanat Evini görüyoruz. Manzarası bol bir yolculuk sonrasında İzmir’in gözde turizm merkezi Alaçatı'ya varış ve şirin sokaklarını gezdikten sonra buraya özgü Damla Sakızlı Türk Kahvesi ile günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Alaçatı'daki serbest zamanımızın ardından Çeşme’ye hareket. Burada Balıklı Villa, Çeşme Kalesi ve Çeşme Marina’yi gezip İzmir’e hareket.Konaklama ve Akşam Yemeği Alsancak   4* İzmir Anemon Otelde.


3. Gün: ESKİ FOÇA TEKNE TURU - İZMİR

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Eski Foça’ya gidiyoruz. Eski Foça’da bizi bekleyen teknemiz ile gün boyu tekne turumuzu yapıyoruz. Tekne turunda Akdeniz Fokları koruma alanı ve yaşam yerleri Siren Kayalıkları, Ayani Koyu, Fener Adası göreceğimiz yerler arasında. Tekne turu sonrasında Eski Foça sokaklarında serbest zaman veriyoruz. Belirlenen saatte buluşup İzmir’e dönüş. İzmir’de Kordon Boyu, Tarihi Saat Kulesi, Kemeraltı Çarşısı gezilerimizin ardından Konaklama ve Akşam Yemeği Alsancak 4* İzmir Anemon  Otelde


4. Gün: Salda Gölü - Isparta - Eğirdir Gölü - Adana

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Salda Gölü’ne hareket. Yaklaşık 4 saat yolculuk sonrası Türkiye’nin Maldivleri olarak ün yapan göl kenarında, bembeyaz kumların çevrelediği, mavinin her tonuna ev sahipliği yapan ve suyunun tatlı olma özelliği ile turistlerin ilgisini çeken gölde dileyen misafirlerimiz yüzebilirler. Salda Gölünde geçireceğimiz zamanımızın ve öğle yemeği ardından Isparta’ya hareket ediyoruz. 1 saatlik yolculuk sonrası Isparta’ya varış ve şehir merkezinde vereceğimiz kısa serbest zaman esnasında lokum – gülsuyu ve şekerleme alışverişi yaptıktan sonra Eğirdir’e hareket. Ülkemizin 4 büyük gölü olan Eğirdir Gölü kenarında yürüyüş ve Selçuklu eseri olan Dündarbey Medresesi ve Hızırbey Camii gezileri ardından Beyşehir Gölü’nü görerek Konya - Ereğli yolu üzerinden Adana’ya hareket ediyoruz. Geç saatte Adana’ya varış.


HAREKET TARİHİ VE SAATLERİ

Adana Çıkışlı İzmir & Foça & Salda Gölü Hakkındaki görüşleriniz

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızla daima sizlerin hizmetinde ve yanınızdayız..