Telefon 0312 418 45 44 - 0322 235 0 200 WhatsApp 0545 459 1616

Çeşme -İzmir - Foça - Salda

Arkadaşlarınızla Paylaşın...
Kişi Başı
1290.00 TL
Açılama
Kurban Bayramı Programı
Tarihler
19 Temmuz
Gezilecek Yerler
ALAÇATI - SEFERİHİSAR - SIĞACIK- KONAK MEYDANI - FOÇA TEKNE TURU - SALDA GÖLÜ
Kalkış Noktaları
Adana İstasyon Meydanı
Geceleme
3 Gece - 4 Gün
Konaklama
Kurban Bayramı Özel
Ulaşım
Lüks Otodüslerle Ulaşım

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a

 

KURBAN BAYRAMI ÖZEL 

ALAÇATI - İZMİR - FOÇA - SALDA GÖLÜ

ÇEŞME - SEFERİHİSAR - SIĞACIK - ALSANCAK- 

KONAK MEYDANI - SALDA GÖLÜ

ESKİ FOÇA TEKNE TURU 

GÜZELÇAMLI TEKNE TURU 

19-23 TEMMUZ

3 GECE - 4 GÜN

 

 

1. Gün: Adana – Manisa

Saat 18.00'da İstasyon önünde buluşmamızın ardından saat 18.30 da Manisa'ya hareket ediyoruz. 


2. Gün: Eski Foça Tekne Turu - İzmir

Sabah Saatlerinde Manisa Çamlık Mevkiinde Serpme Kahvaltı ile güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası tekne turu için hazırlıklarımızı yapıp, Eski Foça’ya gidiyoruz. Eski Foça’da bizi bekleyen teknemiz ile gün boyu tekne turumuzu yapıyoruz. Tekne turunda Akdeniz Fokları koruma alanı ve yaşam yerleri Siren Kayalıkları, Ayani Koyu, Fener Adası göreceğimiz yerler arasında. Tekne turu sonrasında Eski Foça sokaklarında serbest zaman veriyoruz. Belirlenen saatte buluşup İzmir’e dönüş. İzmir’de Kordon Boyu, Tarihi Saat Kulesi, Kemeraltı Çarşısı gezilerimizin ardından Konaklama ve Akşam Yemeği Alsancak 4* Kaya Prestige Otelde.


3. Gün: Çeşme - Alaçatı - Sığacık - İzmir

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Seferihisar’a hareket. 2009 yılında Türkiye’de ilk Cittaslow (Yavaş Şehir) unvanını kazanmış olan Seferihisar Sığacık’a gidiyoruz. Bazı dizi filmlerin çekildiği Sığacık’ı gezeceğiz. Burada, Sultan Süleyman tarafından yaptırılmış Osmanlı Kalesi’ni, iç kalede inşa edilmiş ve otantikliğini kaybetmemiş evleri ve sokakları yürüyerek gezeceğiz. İzmir’in gözde turizm merkezi Alaçatı'ya varış ve şirin sokaklarını gezdikten sonra buraya özgü Damla Sakızlı Türk Kahvesi ile günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Alaçatı'daki serbest zamanımızın ardından Çeşme’ye hareket. Burada Balıklı Villa, Çeşme Kalesi ve Çeşme Marina’yi gezip İzmir’e hareket.Konaklama ve Akşam Yemeği Alsancak   4* Kaya Prestige Otelde.


4. Gün: Güzelçamlı - Dilek Yarımadası Tekne Turu - Aydın

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Kuşadası Davutlar’a hareket. Bizi bekleyen teknemizle gün boyu eşsiz güzellikte koylarıyla Dilek Yarımadası Milli Parkını geziyoruz ve yüzme molaları veriyoruz. Araç ile ulaşamayacağınız Yunan Adası Samos’un yanı basındaki koylarda yüzme molası vererek günümüzü tamamlıyoruz.  Tekne Turu sonrası Aydın’a hareket.  Konaklama ve Akşam Yemeği Aydın 4* Anemon Otelde.


5. Gün:

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Salda Gölü’ne hareket. Yaklaşık 3 saat yolculuk sonrası Türkiye’nin Maldivleri olarak ün yapan göl kenarında, bembeyaz kumların çevrelediği, mavinin her tonuna ev sahipliği yapan ve suyunun tatlı olma özelliği ile turistlerin ilgisini çeken gölde dileyen misafirlerimiz yüzebilirler. Salda Gölünde geçireceğimiz zamanımızın ve öğle yemeği ardından Isparta’ya hareket ediyoruz. 1 saatlik yolculuk sonrası Isparta’ya varış ve şehir merkezinde vereceğimiz kısa serbest zaman esnasında lokum – gülsuyu ve şekerleme alışverişi yaptıktan sonra Eğirdir’e hareket. Ülkemizin 4 büyük gölü olan Eğirdir Gölü kenarında yürüyüş ve Selçuklu eseri olan Dündarbey Medresesi ve Hızırbey Camii gezileri ardından Beyşehir Gölü’nü görerek Konya - Ereğli yolu üzerinden Adana’ya hareket ediyoruz. Geç saatte Adana’ya varış.


HAREKET TARİHİ VE SAATLERİ
19 Temmuz
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
19.07.20211290.00 TL1640.00 TL 1290.00 TL0 - 6 Yaş 890.00 TL
7 - 12 Yaş 1090.00 TL
Taksitler »

Çeşme -İzmir - Foça - Salda Hakkındaki görüşleriniz

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızla daima sizlerin hizmetinde ve yanınızdayız..