Telefon 0312 418 45 44 - 0322 235 0 200 WhatsApp 0545 459 1616

Uçaklı Doya Doya İstanbul

Arkadaşlarınızla Paylaşın...
Kişi Başı
1250.00 TL
Açılama
Pegasus Havayolları İle Uçaklı Program
Tarihler
05 Kasım
Gezilecek Yerler
Büyük Ada - Boğaz Turu - Pier Loti - Haliç - Çamlıca Tepesi - Beyoğlu
Kalkış Noktaları
Adana Şakirpaşa Havalimanı
Geceleme
2 Gece 3 Gün
Konaklama
5*Clarıon Otel Yarım Pansiyon
Ulaşım
VIP Turizm Aracı ile Seyahat

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a

UÇAKLI İSTANBUL TURU

ADALAR - 1453 PANORAMA- PİERRE LOTİ TEPESİ- SULTANAHMET- TAKSİM - BOĞAZ TURU

PEGASUS H.Y. ULAŞIM + 2 GECE 5*  CLARION OTEL KONAKLAMA + PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

 2 GECE -3 GÜN

05-07 KASIM 2021 

 

1. Gün:

Adana Şakirpaşa havalimanı dış hatlar terminalinde saat 06.30 da buluşma ve biletleme işlemleri sonrası saat 07.50’da, Pegasus Hava Yolları PC 2081 sefer sayılı uçağı ile Sabiha Gökçen Havalimanına hareket. 09.10 İstanbul’a varış ve valizlerimizi aldıktan sonra bizi bekleyen tur aracımıza yerleşip turumuza başlıyoruz. İstanbul Kartal’dan Vapura binip Adalar turu ile gezimize başlıyoruz. Marmara Denizi’nin masmavi sularında Kınalıada, Burgazada, Heybeliada’yı görerek adaların incisi Büyükada’ya varıyoruz. Adada alacağımız ekstra öğle yemeğimizin ardından fayton veya bisiklet turu yapabilirsiniz. Büyükada gezimizin ardından tekrar vapura biniş ve bu sefer farklı bir rotayı izleyerek Eminönü İskelesi’ne geliyoruz. Kız Kulesi, Topkapı Sarayı, Galata Köprüsü manzaraları eşliğinde vapurdan indikten sonra Fetih 1453 Panorama Müzesini ziyaret ediyoruz. İstanbul Fethinin canlandırıldığı görsel müzeden çok etkileneceksiniz. Müze gezimizin ardından Pier Loti’ye gidiyoruz. Eşsiz Haliç manzarasına sahip tepede yorgunluk kahvelerimizi içtikten sonra konaklama yapacağımız otele hareket. Otelde alacağımız akşam yemeği sonrası geceleme.


2. Gün:

Otelde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından saat 08.30 da otelden ayrılıyoruz. Sultan Ahmet Meydanı’nda Topkapı Sarayı, Ayasofya Müzesi, Dikilitaş, Yerebatan Sarnıcı, Sultan Ahmet Cami gezilerimizi yapıp, Öğle Yemeği alıyoruz. Beyazıt Meydanından Kapalı Çarşıya girip, Mahmutpaşa Çarşısından Eminönü’ne yürüyoruz. Mısır Çarşısı ve Eminönü Meydan’da serbest zaman veriyoruz.  Serbest zaman sonrası, Taksim Meydanına gidiyoruz. Serbest zaman da Taksim Cumhuriyet Anıtı, Gezi Parkı,  İstiklal Caddesi, Galata Kulesi ve Tekoz Pasajı göreceğimiz yerler arasında. Otelde alacağımız akşam yemeği sonrası geceleme.    


3. Gün:

Otelde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından saat 08.30 da otelimizden ayrılıp Boğaz Turumuzu yapmak üzere Eminönü İskelesi’ne gidiyoruz.  Buradan tekne ile boğaz turumuza çıkıyoruz. Dolmabahçe Sarayı, Kuleli Askeri Lisesi, Ortaköy Camii, Galatasaray Adası, Rumeli Hisarı, Anadolu Hisarı, Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi / 15 Temmuz Köprüleri, Beylerbeyi Sarayı ve birçok yalı ve kasrı göreceğimiz Boğaz Turumuzu yapıyoruz. Boğaz turu sonrası Ortaköy’de öğle yemeği için  serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrası  Çamlıca Tepesine çıkmak üzere aracımız ile hareket ediyoruz. Boğaz manzaralı kahve molası sonrasında Çamlıca Tepesi’nden ayrılıp, Viaport AVM de uçak saattimize kadar alışveriş molası veriyoruz. Sabiha Gökçen Havalimanına gidiyoruz. Saat 19.00 sularında Sabiha Gökçen Havalimanına varış ve biletleme işlemleri sonrası saat 20:30’da Pegasus Hava Yolları PC2096 sefer sayılı uçağı ile Adana Şakirpaşa Havalimanı’na hareket. Saat 18.40 Adana’ya iniş ve turumuzun sonu. Samba Turizm’e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz…


HAREKET TARİHİ VE SAATLERİ
05 Kasım
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
05.11.20211250.00 TL1550.00 TL 1250.00 TL0 - 2 Yaş 890.00 TL
3 - 6 Yaş 890.00 TL
7 - 12 Yaş 1090.00 TL
Taksitler »

Turun gidişatını ve amacını engelleyici kötü hava, yol gibi olumsuz durumlarda rehber programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir. Geziye çıkmadan önce mutlaka MÜZE KART www.muzekart.com edinin. Gün içerisindeki gezilerimiz yürüyüş ağırlıklı olacağı için rahat kıyafetler tercih etmeniz öneririz.  3 Kişilik odalarda genellikle ek yatak uygulamasının olduğunu bilerek kayıt yaptırdığınızı kabul eder iyi tatiller dileriz.

Uçaklı Doya Doya İstanbul Hakkındaki görüşleriniz

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızla daima sizlerin hizmetinde ve yanınızdayız..