Telefon 0312 418 45 44 - 0322 235 0 200 WhatsApp 0545 459 1616

Uçaklı İzmir ve Köyleri

Arkadaşlarınızla Paylaşın...
Kişi Başı
9490.00 TL
Açılama
Kuşadası-İzmir-Foça
Tarihler
31 Mayıs
Gezilecek Yerler
ŞİRİNCE KÖYÜ - ALAÇATI - ÇEŞME
Kalkış Noktaları
Adana İstasyon Meydanı
Geceleme
2 Gece 3 Gün
Konaklama
2 gece 5* Sıgnature Hotel
Ulaşım
Lüks Turizm Araçları İle Ulaşım

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a

UÇAKLI İZMİR ve KÖYLERİ 

ESKİ FOÇA - İZMİR MERKEZ - ŞİRİNCE KÖYÜ - ALAÇATI -

ÇEŞME - EFES -MERYEM ANA - SEFERİHİSAR - SIĞACIK 

31 MAYIS - 02 HAZİRAN 

5* KUŞADASI SIGNUTERE HOTEL DENIZE GIRME İMKANI 

1. Gün: Eski Foça – Konak Meydanı – İnciraltı

Saat 07.30’da Adana Şakir Paşa hava alanında buluşuyoruz. Bilet işlemlerimizi yaptıktan sonra saat 08.45’da Sunekspres Havayolları ile İzmir’e gidiyoruz. Yaklaşık 1,5 saatlik yolculuğumuzun ardından İzmir’e varış ve burada bizi bekleyen tur aracımız ile Eski Foça’ya gidiyoruz. Burada Taş Evlerde unutulmaz fotoğraflar çekip, sahilini gezdikten sonra İzmir’e dönüyoruz. İzmir Konak Meydanında yer alan Kordon, Saat Kulesi, Hükümet Konağını görerek, Kemeraltı Çarşısında serbest zaman veriyoruz. İsteyen misafirlerimiz Kızlar Ağası Hanında kumda kahve içebilir ve sıcak midye yiyebilirler. Serbest zaman sonrası İzmir’in en gözde mesire alanı olan İnciraltı Sahilinde serbest zaman veriyoruz. Belirlenen saatte toplanıp otele geçiyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama İzmir’de ki otelimizde.  


2. Gün: Efes - Şirince – Meryem Ana Evi – Kuşadası

Sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından saat 08.30’da otelimizden ayrılıyoruz. ilk olarak Efes’e gidiyoruz. Efes Antik Kenti gezimizi yapıyoruz. Tanrıçası İsis adına yapılan İsis Tapınağı, Belediye Sarayı, Domitian Tapınağı, Kuretler Caddesi, Aşk Evi, Celcius Kütüphanesi başlıca göreceğimiz yerlerdir. Efes Antik Kent gezimizin ardından Hıristiyan inanışına göre Meryem ananın yaşadığı ve öldüğü ev olarak kabul edilen ve Hıristiyanların hac merkezi de olan Meryem Ana Evi gezisini yapıyoruz.  Şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye hareket ediyoruz. Şirince’de Eski kiliseler ve dar sokaklarda gezilerimizi yapıp, Köye özgü meyve Şaraplarından aldıktan sonra. Kuşadası’na gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz otelde  denize girebilir.  Akşam yemeği ve konaklama Kuşadası’nda ki otelimizde.


3. Gün: Sığacık – Çeşme – Alaçatı - Urla Sahili

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından saat 08.30’da otelden ayrılıp, Türkiye’de ilk Cittaslow (Yavaş Şehir) unvanını kazanmış olan Seferihisar’a gidiyoruz. Bazı dizi filmlerin çekildiği Sığacık’ı gezeceğiz. Çeşme’ye hareket ediyoruz. Gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi ile başlıyoruz. Kalenin muhteşem manzarası eşliğinde rehberimizin anlatımını dinliyoruz. 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansarayı görüyoruz. Sonrasında Çeşme Meydanda serbest zamanımızın ardından Balıklı Villaya doğru yol alıyoruz burada ki ziyaretimizi gerçekleştirip resimlerimizi çektikten sonra  Alaçatı’ya hareket. Alaçatı’nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı, Alaçatı’nın meşhur sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokakları geziyoruz. Dönüş yolunda Urla Sahilde vereceğimiz kahve molası sonrasında İzmir Havalimanına doğru yol alıyoruz. Sunexpress'in 20.40 İzmir-Adana Uçağı ile hareket saat 22.10 de varış.


HAREKET TARİHİ VE SAATLERİ
31 Mayıs
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
31.05.20249490.00 TL11490.00 TL 9490.00 TL0 - 6 Yaş 6990.00 TL
7 - 12 Yaş 8490.00 TL
Taksitler »

Uçaklı İzmir ve Köyleri Hakkındaki görüşleriniz

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızla daima sizlerin hizmetinde ve yanınızdayız..