Telefon 0312 418 45 44 - 0322 235 0 200 WhatsApp 0545 459 1616

Uçaklı Erzurum Kars Tiflis Batum

Arkadaşlarınızla Paylaşın...
Kişi Başı
Açılama
YOZGAT KIZ İLK ÖĞRETMEN OKULU ÖZEL
Tarihler
Gezilecek Yerler
ERZURUM - SARIKAMIŞ - KARS - TİFLİS - BATUM TURU
Kalkış Noktaları
İSTANBUL - ANKARA - ERZURUM
Geceleme
5 GECE 6 GÜN
Konaklama
2 GECE KARS – 1 GECE TİFLİS – 2 GECE BATUM KONAKLAMALI
Ulaşım
UÇAK İLE

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a

YOZGAT KIZ İLK ÖĞRETMEN OKULU ÖZEL 

UÇAKLI ERZURUM - SARIKAMIŞ - KARS - TİFLİS - BATUM TURU

 

EKSTRA TUR ÜCRETİ YOK!!!!

KAFKAS DANS GÖSTERİSİ  – GALA GECESİ - YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI DAHİL

7-12 HAZİRAN 2020

5 GECE 6 GÜN

2 GECE KARS – 1 GECE TİFLİS – 2 GECE BATUM KONAKLAMALI

 

YENİ ÇİPLİ KİMLİK KARTI İLE YURT DIŞI ÇIKIŞI YAPILMAKTADIR. 

1. Gün: ANKARA-ERZURUM-KARS

İstanbul Sabiha Gökçen Hava Limanından 08:40 uçağı ile – Ankara Esenboğa Hava alanından 08:00 uçağı ile Erzurum’a hareket. Saat 10:30’ da Misafirlerimiz ile buluşma havalimanında bizi bekleyen özel aracımıza binip Sarıkamış’a hareket ediyoruz. Sarıkamış Şehitleri Anıtı'nı ve Katerina Köşkü ziyaretimizi yaptıktan sonra Sarıkamış’tan hareket edip Kars merkeze geçiyoruz. Kafkas Cephesi ve Kars merkez gezilerimizin ardından otelimize hareket  Akşam yemeği ve konaklama Kars Park Otelde.


2. Gün: KARS -ANİ HARABELERİ- ÇILDIR GÖLÜ

Sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında.  İlk olarak  Ermenistan sınırında UNESCO DÜNYA KÜLTÜR MİRASI Listesi'nde bulunan Ani Tarihi Arkeolojik Alanı'nı ziyaret  ediyoruz. Burada; Gagik Kilisesi, Havariler Kilisesi, Aziz Krikor Şapeli, Aziz Prktich (Halashar) Kilisesi, Büyük Katedral (Fethiye Camii), TigranHonents (Resimli) Kilisesi ve sınırın en ucunda bulunan Bakireler (Rahibeler) Manastırı, Pers Uygarlığı’na ait bir Zerdüşt Ateşgedesi ve bir Gürcü Kilisesi göreceğiz.  Ani Kenti, Selçuklular döneminde de iskân edildiği için; Selçuklu Sarayı ve Kalesi, hamamları ve Türklerin Anadolu’da yaptıkları ilk Cami olan Ebu-l Menucehr Cami’ni de göreceğiz. Kars’a hareket panoramik Kars gezimiz sonrasında Kars’ın meşhur peynir, bal, tereyağı vb. yöresel ürünlerinden satın alma imkanı ardından otelimize hareket. Akşam yemeği sonrası Gala Gecesi Kars’ın yöresel Kafkas gösterisi ve aşık atışması ve konaklama.


3. Gün: KARS-BORJOMİ-GORİ-TİFLİS

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında çok erken saatlerde, Çıldır’a hareket Yaklaşık 2000 metredeki  Çıldır Gölü’nde göl etrafında gezi ve fotoğraf için serbest zaman sonrasında Posof Türk Gözü sınır kapısına ulaşıyoruz. Sınır kapısında geçiş işlemlerimizi tamamladıktan sonra Ahıska bölgesinden hareketle Borjomi-Khashuri-Gori istikametinden Tiflis’e ulaşıyoruz. Kura Nehri kıyısına kurulmuş Gürcistan’ın başkenti olan Tiflis’te Kafkasya’nın en büyük dini yapısı St.Trinity (SAMEBA) Katedrali’ni gezmeye koyuluyoruz. 15 bin kapasiteli bu muhteşem yapıyı gezdikten sonra, Asya’nın en eski şehirlerinden olan  eski Tiflis’e Old Tbilisi iniyoruz. Rehberimiz eşliğinde Sülfür Hamamları Narikala Kalesi, Metekhi Kilisesi ve şehrin kurucusu Kral Vakhtang Gorgasalinin Heykelini, Haydar Aliyev Parkını, Juma Camisini, Şehrin içerisindeki Şelaleyi, Yer Altı Çarşısını ve Tiflis Meydanı gezdikten sonra, Çarlık döneminin en güzel yapılarına ev sahipliği yapan Türk Sokağı olarak da adlandırılan, Agmashenebeli Caddesinde vereceğimiz serbest zamanın ardından otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi alabilmek için Tiflis’in en ünlü caddelerinden biri olan Jarden Caddesinde Akşam yemeği sonrası.. Konaklama otelimizde. Konaklama Tiflis otelimizde.


4. Gün: BATUM

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Tiflis merkeze 20 dakikalık mesafede yer alan ve Gürcistanın Unesco tarafından koruma altına alınmış olan Antik başkentlerinden  Mishketa’ya ulaşıyoruz. Mtkvari ve Aragvi Nehirlerinin birleştiği yerde kurulu Mtsheta’yı kuşbaşı izleyeceğimiz Javri Manastırına çıkıyoruz.  Jvari Manastırını rehberimiz eşliğinde gezdikten sonra Gori-Khashuri-Kutaisi-Khobulethi güzergahından, Gürcistan’ı bir baştan bir başa kat ederken coğrafya geçişleri arasındaki farkları yakından görme fırsatı bulacaksınız. Dünyada yer alan 31 iklim çeşidinin 29’una ev sahipliği yapan Gürcistan içi yolculuğumuz birbirinden farklı manzaralar eşliğinde devam ederek Batum’da sonlanacak. Batuma ulaştığımız zaman otelimize geçiyoruz. Dinlenme ve hazırlanma molası sonrasında akşam yemeği almak üzere otelimizden hareket ediyoruz. Böylelikle gece hayatıyla ünlü Batum şehrini renkli ışıklarıyla görme fırsatı da yakalamış oluyoruz. Poseidon HeykeliTiyatro Binasını, Medea Heykelini ve yeni oluşturulan yüzüyle Avrupa Meydanını göreceğiz. Batum Bulvarı'nda gezinti yaptıktan sonra serbest zaman vereceğiz. Serbest zamanımızın ardından otelimize geçiyoruz. Akşam konaklama Batum otelimizde.


5. Gün: BATUM

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Eski Batum bulvarında fiskiyelerde fotoğraf çekildikten sonra Dünyada kullanılan 14 yazı sistemlerinden birisi olan 33 Gürcü alfabesini üzerinde bulunduran ve Restoran olarak hizmet veren Alphabetic Tower önünden geçip 2010 yılında Tamara Kvesitadze ve Pataa Sanaiya tarafından yapımı tamamlanan Kurban Said’in ünlü romanının kahramanları Aşkın hareket eden figürü ‘’ Ali ve Nino ‘’ heykelini görüp Gürcü Prenses Nino ve Azeri Sosyete Ali’nin hikâyelerini rehberimiz tarafından anlatımı sonrasında deniz kenarında çay kahve için serbest zaman veriyoruz. Ardından otelimize hareket akşam yemeği ve konaklama Batum otelimizde.


6. Gün: BATUM - ERZURUM

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Sarp Sınır Kapsısına hareket ediyoruz. Türkiye’ye geçiş işlemlerimizi tamamladıktan sonra Erzurum’a hareket. İlk olarak Tortum Şelalesine gidiyoruz. Şelale de fotoğraf çekimi ve çay, kahve molası sonrasında Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi , Çifte Minareli Medrese ve Ulu Cami ziyaretimizi yapacağız. Bu ziyaretlerimizin ardından Erzurum’un meşhur cağ kebabının tadına bakıp meşhur oltu taşı ve bu taştan yapılma eserleri görüp alışveriş yapabileceğimiz Taş Han’da alışverişlerimizi yapıp hava alanına geçiyoruz. Erzurum İstanbul saat 20:20   Ankara saat 21:45 uçağı ile İstanbul ve Ankara’ya varış.

 

NAKİT ÖDEME TAKVİMİ

  1. TAKSİT

15 OCAK

550 TL

  1. TAKSİT

15 ŞUBAT

550 TL

  1. TAKSİT

15 MART

550 TL

  1. TAKSİT

15 NİSAN

550 TL

  1. TAKSİT

15 MAYIS

750 TL

 


HAREKET TARİHİ VE SAATLERİ

NAKİT ÖDEME TAKVİMİ

1. ÖDEME 

15 OCAK

550 TL

2. ÖDEME

15 ŞUBAT

550 TL

3. ÖDEME

15 MART

550 TL

4. ÖDEME

15 NİSAN

550 TL

5. ÖDEME

15 MAYIS

750 TL

Uçaklı Erzurum Kars Tiflis Batum Hakkındaki görüşleriniz

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızla daima sizlerin hizmetinde ve yanınızdayız..