Telefon 0312 418 45 44 - 0322 235 0 200 WhatsApp 0545 459 1616

Olimpos - Adrasan

Arkadaşlarınızla Paylaşın...
Kişi Başı
Açılama
AKDENİZ SAHİLLERİ
Tarihler
Gezilecek Yerler
OLİMPOS-ADRASAN-SULUADA-PHASELİS
Kalkış Noktaları
Adana İstasyon Meydanı
Geceleme
2 Gece - 3 Gün
Konaklama
OLIMPOS TURKMEN AĞAÇ EVLERİ
Ulaşım
Lüks otobüslerle konforlu bir seyahat

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a

OLİMPOS-ADRASAN-SULUADA-PHASELİS 

2 GECE - 3 GÜN

Olympos Türkmen Ağaç Evlerinde Lüks Bunglow

Oda Tipinde Konaklama Ayrıcalığı ile.

Gezi Tarihleri:

17-20 HAZİRAN  

1. Gün: .

Saat 21:30 da İstasyon meydanında buluşma ve Pozantı – Ereğli – Konya – Akseki – Manavgat yol güzergâhından Antalya’ya hareket


2. Gün: .

Vereceğimiz kahvaltı molasının ardından (ekstra) cennet bir koya sahip olan Adrasan'a ulaşıyoruz. Burada bizi bekleyen teknemizle (Extra) Suluada ve Koylarına gidiyoruz. Türkiye'nin Maldivleri olarak adlandırılan Suluada ve diğer muhteşem koyları ziyaret edip yüzme molaları veriyoruz. Öğle yemeğimizi teknede alıp yüzme molaları eşliğinde keyifli bir gün geçirdikten sonra, Olimpos'a hareket ediyoruz. Olimpos Antik Kenti ve Plajina yürüyüş mesafesindeki Otelimize giriş işlemlerini tamamlayıp, ağaçtan yapılmış odalarımıza yerleşiyor, doğanın ve huzurun eşliğinde  yorgunluğumuzu atıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde .


3. Gün: .

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, plaj kıyafetlerimizi, malzemelerimizi ve müze kartlarımızı yanımıza  alarak Olimpos Antik Kenti'ne doğru yola çıkıyoruz..  Antik Likya'nın en önemli liman kentlerinden olan Olimpos, tarih boyunca mitolojiye konu olmuştur. Kilise, Hamam, Agora, Korsan Lahiti gibi Antik Kent’e ait eserleri görüyoruz. Olimpos’un eşşiz doğasına hayran kalacaksınız… Rehberimizden Antik Kent ile ilgili bilgilendirmeleri aldıktan ve güzel fotoğraflar çektikten sonra, muhteşem Olimpos ve Çıralı Plajına ulaşıyoruz. Bu harika plajlarda tüm gün denizin, güneşin ve manzaraların keyfini sürerek, burada olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız... Dilediğiniz saatte plaja yürüyüş mesafesinde olan otelimize gidip gelebilme şansına da sahipsiniz. Otelimizde alacağımız akşam yemeğinin ardından, dileyen misafirlerimizle Yanartaş Gezisi’ne (Extra) gidiyoruz.


4. Gün: .

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, İlk durağımız Olimpos Dağı olacak. 2365 mt. yüksekliğindeki bölgenin en yüksek dağı olan Tahtalı dağına (Olimpos Dağı) inşa edilen ve Avrupa’nın en uzun niteliğini taşıyan Tahtalı Teleferiği’ne biniyoruz. (Extra) Çam ormanlarının arasından geçerek, eşsiz doğa manzarası eşliğinde on dakikada zirveye varıyoruz. Denizle gökyüzünü birleştiren muhteşem manzarayı fotoğraflayarak,  tatil yöresini ayaklar altında izleyebilir, zirvede kahvenizi yudumlayabilirsiniz. 2365 metre yükseklikten sonra  deniz seviyesine iniyor ve çam ormanları içerisinde eski ticaret ve korsan şehri olan, Phaselis Antik Kenti’ne gidiyoruz. Kentte Antik tiyatro, Agora, Ticaret Limanı Kalıntıları gibi sayısız günümüze kadar ayakta kalabilmiş tarihi eserleri görüyor ve  Phaselis'in harika koylarında dünyada eşine az rastlanır şekilde  antik kalıntılarla birlikte yüzme şansına sahip olacaksınız. Yüzme molasının ardından Manavgat-Akseki-Konya-Ereğli güzergahı ile akşam geç saatlerde Adana’ya ulaşıyoruz.


HAREKET TARİHİ VE SAATLERİ

Olimpos - Adrasan Hakkındaki görüşleriniz

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızla daima sizlerin hizmetinde ve yanınızdayız..