Telefon 0312 418 45 44 - 0322 235 0 200 WhatsApp 0545 459 1616

Adana Çıkış Güney Ege Turu

Arkadaşlarınızla Paylaşın...
Kişi Başı
Açılama
Fethiye - Marmaris - Bodrum
Tarihler
Gezilecek Yerler
Fethiye - Marmaris - Bodrum - Pamukkale
Kalkış Noktaları
Adana İstasyon Meydanı
Geceleme
4 Gece / 6 Gün
Konaklama
Fethiye - Marmaris - Bodrum 'da Konaklama
Ulaşım
Lüks otobüslerle konforlu bir seyahat

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a

GÜNEY EGE 

(Fethiye-Marmaris-Bodrum-Pamukkale)

1 GECE FETHİYE - 1 GECE MARMARİS - 2 GECE BODRUM  KONAKLAMA 

YAKAPARK- SAKLIKENT KANYONU - PATARA-  ÖLÜDENİZ - BELCEKIZ PLAJI - DALYAN - İZTUZU PLAJI
GÖKOVA - AZMAK ÇAYI - KLEOPATRA PLAJI - BODRUM ORAK ADASI - PAMUKKALE

GEZİ TARİHLERİ

14- 19 AĞUSTOS  2020 

21 – 26 AĞUSTOS  

28 AĞUSTOS – 02 EYLÜL 2020 

 

1. Gün: ADANA - FETHİYE

Saat 18.30’da istasyon meydanında buluşmamızın ardından saat 19.00’da Pozantı - Ereğli - Konya  yol güzergâhından Saklıkent’e hareket ediyoruz.


2. Gün: SAKLIKENT KANYONU – PATARA PLAJI – YAKAPARK - ÖLÜDENİZ

Sabahın ilk ışıkları ile varacağımız Saklıkent’te yemyeşil doğa ve buz gibi akan suların ortasında yer alan Yakapark’ta alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından plaj kıyafetlerimizi giyip tatil moduna geçtikten sonra Saklıkent Kanyonu’na gidiyoruz. Eşen Çayı’nın buz gibi suyunun oluşturduğu kanyonda yürüyüşümüzü yaptıktan sonra Patara Plajına gidiyoruz. Koruma altındaki eşsiz plajlarımızdan olan Patara’da vereceğimiz serbest zaman sonrasında Babadağı’nın eteklerinde yemyeşil çam ormanları ile çevrili turkuaz renkli Ölüdeniz’e gidiyoruz. Belcekız ve Ölüdeniz ’de vereceğimiz yüzme molamızın sonrasında Fethiye’de konaklama yapacağımız 4* Otele yerleşme ve açık büfe akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz eşliğinde Fethiye Barlar Sokağında eğlenebilir ya da turistik sokaklarda keyifli bir yürüyüş yapabilir.


3. Gün: DALYAN –KAUNOS – İZTUZU PLAJI - KÖYCEĞİZ GÖLÜ - AŞIKLAR YOLU

Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından Dalyan’a hareket ediyoruz. 1 saatlik yolculuk sonrası Dalyan’a varış ve bizi bekleyen teknemizle Kaunos Antik Kenti ve Kral Mezarları kalıntılarını görerek sazlıklar arasından İztuzu Plajına gidiyoruz. Caretta Caretta Kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktığı nadir plajlardan bir tanesi olan İz Tuzu’nda yüzme molası sonrası öğle yemeğimizi alacağımız restoranta  gidiyoruz. Öğle yemeği sonrası Dalyan’a iniş ve otobüsümüzle Marmaris’e hareket. Köyceğiz Gölünde vereceğimiz serbest zaman ve Aşıklar Yolunda ki fotoğraf molası ardından Marmaris’e varış.  konaklayacağımız 4* Otele yerleşme ve açık büfe akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz eşliğinde Marmaris Barlar sokağında eğlenebilir ya da turistik sokaklarda keyifli bir yürüyüş yapabilir.


4. Gün: GÖKOVA TEKNE TURU

Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 09.00 da Gökova’ya hareket ediyoruz. İlk olarak küçük teknelerle Azmak Çayının berrak suyunda seyrine doyamayacağınız akvaryum turumuza çıkıyoruz. Kimi zaman yosun yeşili kimi zaman turkuaz mavisi renk alan Azmak Çayı sizleri adeta büyüleyecek.  Azmakbaşı tekne turumuzun ardından yine Gökova’da bizi bekleyen diğer büyük teknemizle (ekstra) yemekli tekne turumuza başlıyoruz. Lacivert Koy, İnce Kum, Sualtı Mağarası ve Kleopatra Plajlarında yüzme molası vereceğiz. Akşam saatlerinde varacağımız Gökova’da bizi bekleyen otobüsümüzle Bodrum’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saatlik yolculuğumuzun ardından varacağımız Bodrum’da akşam yemeği ve barlar sokağında eğlence.


5. Gün: ZEKİ MÜREN EVİ – BODRUM ORAK ADASI TEKNE TURU

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 09.00 da Zeki Müren Evini gezmek üzere otelden çıkıyoruz.  Sanat güneşimizden günümüze kalan hatıraları ve eşyaları yerinde gördükten sonra Bodrum Tekne turumuzu yapmak üzere hareket ediyoruz. Tüm gün boyunca teknemizle Alman Koyu, Orak adası, Kızıl Burun, Tavşan Burnu gibi birbirinden güzel koylarda vereceğimiz yüzme molaları sonrası yemekli tekne turumuzu tamamlayıp otele dönüyoruz. Otelde alacağımız akşam yemeği sonrasında Bodrum Barlar Sokağına gidiyoruz. Eğlencemizin ardından geç saatte otele dönüş ve dinlenme.


6. Gün: PAMUKKALE - ADANA

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Denizli’ye hareket. 5 saatlik yolculuk sonrası Pamukkale’ye varış. Travertenler ve Hierapolis Antik Kenti gezilerimizi yapıp Adana’ya hareket ediyoruz. Dinar – Çay – Konya yol üzeri gece 01.00 suları Adana’ya varış. Bir başka turda görüşmek üzere…


HAREKET TARİHİ VE SAATLERİ

* Plaj malzemelerinizi Unutmayınız,

* Rehber, Turun Gidişatını  Etkileyecek Olumsuz Yol Ve Benzeri

* Hava  Koşullarında  Programı Değiştirme Hakkına Sahiptir.

* 3 Kişilik Odalarda 3. Yatak Ek Yatak Tarzındadır.

* Koltuk Numaraları Kayıt Esnasında Müsaitliğe  Göre

Verilmektedir.

* Sezon Yoğunluğundan Dolayı Belirtilen Otellerde Benzeri 

Kalitedeki Oteller İle Değişiklik Yapılabilir

Adana Çıkış Güney Ege Turu Hakkındaki görüşleriniz

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızla daima sizlerin hizmetinde ve yanınızdayız..