Telefon 0312 418 45 44 - 0322 235 0 200 WhatsApp 0545 459 1616

Ilgaz & Safranbolu & Kastamonu

Arkadaşlarınızla Paylaşın...
Kişi Başı
Açılama
KIŞA ÖZEL BATI KARADENİZ
Tarihler
Gezilecek Yerler
Ilgaz Dağı-Safranbolu-Kastamonu
Kalkış Noktaları
Adana İstasyon Meydanı
Geceleme
1 Gece / 2 Gün
Konaklama
Kastamonu'da Konaklama
Ulaşım
Otobüsleri İle

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a

 

 

 

KIŞA ÖZEL BATI KARADENİZ

 

ILGAZ DAĞI & KASTAMONU & SAFRANBOLU

 

1 Gece / 2 Gün (HaftaSonu)

 

 

14-16 ŞUBAT 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Gün:

Saat 20.45’da İstasyon önünde buluşmamızın ardından saat 21.00 Pozantı – Aksaray – Ankara – Çankırı yol güzergâhından Safranbolu’ya hareket.


2. Gün:

Kahvaltıdan sonra Ilgaz dağına doğru yoluculuğumuza başlıyoruz. Sonrasında Ilgaz Kayak Merkezine Vardığımız da siz değerli misafirlerimze Ilgaz kayak merkezinde yaklaşık olarak 3-4  saat süren bir serbest zaman veriyoruz. Serbest vakitte dileyen misafirlerimiz ekstra olarak kayak veya snowboard yapabilir, kar motoru kiralayabilir, çevre gezisi yapabilir ya da otellerin imkânlarından faydalanabilirler. Sonrasında Kastamonu şehir merkezine gidiyoruz. Şehir merkezinde vereceğimiz kısa bir molada Nasrullah Camii, Saat Kulesi, Kastamonu Kalesi (Panoramik), Şerife Bacı Anıtı’nı görüyoruz. Çekme helva alışverişi için mola verdikten sonra Daday da bulunan otelimize hareket ediyoruz. Odalarımıza yerleştikten sonra Akşam yemeğinde buluşuyoruz. Günün yorgunluğunu çıkarıyoruz. Akşam otelimizde Havanın güzel olması durumunda dışarda ateşimizi yakıp ateş üzerinde patates veya Kestane Partisi hemen akabinde sesine güvenenleri barımıza alıp Karaoke yapıyoruz. Unutamayacağınız bir Daday gecesi geçirmeniz dileğiyle…


3. Gün:

Sabah erken saatlerde uyanarak Çiftlikte yürüyüş yapıyoruz sonrasında sıcak süt ikramımız eşliliğinde bizim için hazırlanmış zengin kahvaltımızı yapıyoruz. Sonrasında otelimizden güzel anılarla ayrılarak, İlk olarak sırasıyla Ters ev, cam terası ziyaret ediyoruz akabinde Gerçek bir Türkmen köyü olan Yörük köyüne gidiyoruz. Burada Sipahioğlu konağı ve meşhur filiz teyzeyi ziyaret ediyoruz. Alacağımız güzel fotoğrafların ardından tarihi kentin meşhur lokumcusuna giderek lokum hakkında bilgi alırken aynı zamanda lezzetli lokumlardan tatma ve alışveriş imkânı buluyoruz. Sonrasında rehberimiz eşliğinde yürüyerek Arasta,  İzzet Paşa Camii, Demirciler Çarşısı, Köprülü Camii, Cinci Hanı(Panoramik) ve eski Türk evlerini görüyoruz. Serbest zaman sonrası kentten ayrılarak dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Yolda vereceğimiz molaların ardından Adana’ya varıyoruz.


HAREKET TARİHİ VE SAATLERİ

Uyarı: Turun gidişatını ve amacını engelleyici kötü hava, yol gibi olumsuz durumlarda rehber programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir. Geziye çıkmadan önce mutlaka MÜZE KART www.muzekart.com edinin. Gün içerisindeki gezilerimiz yürüyüş ağırlıklı olacağı için rahat kıyafetler tercih etmeniz önerilir.

Vize Kısmıyla ilgili açıklama alanı...

Ilgaz & Safranbolu & Kastamonu Hakkındaki görüşleriniz

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızla daima sizlerin hizmetinde ve yanınızdayız..