Telefon 0312 418 45 44 - 0322 235 0 200 WhatsApp 0545 459 1616

Güney Ege Turu (Otobüslü)

Arkadaşlarınızla Paylaşın...
Kişi Başı
3700.00 TL
Açılama
Fethiye - Marmaris
Tarihler
26 Ağustos
Gezilecek Yerler
Fethiye - Marmaris - Salda
Kalkış Noktaları
Geceleme
4 Gece / 6 Gün
Konaklama
Fethiye - Marmaris Konaklama
Ulaşım
Lüks otobüslerle konforlu bir seyahat

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a

GÜNEY EGE 

OTOBÜS İLE 

(Fethiye-Marmaris-Salda Gölü)

2 GECE FETHİYE - 2 GECE MARMARİS  KONAKLAMA 

YAKAPARK- SAKLIKENT KANYONU - PATARA-  ÖLÜDENİZ - BELCEKIZ PLAJI - DALYAN - İZTUZU PLAJI
GÖKOVA - AZMAK ÇAYI - KLEOPATRA PLAJI - SALDA GÖLÜ

GEZİ TARİHLERİ

26- 31 AĞUSTOS 2022

1. Gün: FETHİYE

Saat 18.30’da  buluşmamızın ardından saat 19.00’da  Konya  yol güzergâhından Saklıkent’e hareket ediyoruz.


2. Gün: SAKLIKENT KANYONU – PATARA PLAJI – YAKAPARK - ÖLÜDENİZ

Sabahın ilk ışıkları ile varacağımız Saklıkent’te yemyeşil doğa ve buz gibi akan suların ortasında yer alan Yakapark’ta alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından plaj kıyafetlerimizi giyip tatil moduna geçtikten sonra Saklıkent Kanyonu’na gidiyoruz. Eşen Çayı’nın buz gibi suyunun oluşturduğu kanyonda yürüyüşümüzü yaptıktan sonra Patara Plajına gidiyoruz. Koruma altındaki eşsiz plajlarımızdan olan Patara’da vereceğimiz serbest zaman sonrasında Babadağı’nın eteklerinde yemyeşil çam ormanları ile çevrili turkuaz renkli Ölüdeniz’e gidiyoruz. Belcekız ve Ölüdeniz ’de vereceğimiz yüzme molamızın sonrasında Fethiye’de konaklama yapacağımız 4* Otele yerleşme ve açık büfe akşam yemeğimizin ardından rehberimiz eşliğinde Fethiye Barlar Sokağında eğlenebilir ya da turistik sokaklarda keyifli bir yürüyüş yapabilir.


3. Gün: DALYAN –KAUNOS – İZTUZU PLAJI - KAYAKÖY

Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından Dalyan’a hareket ediyoruz. 1 saatlik yolculuk sonrası Dalyan’a varış ve bizi bekleyen teknemizle Kaunos Antik Kenti ve Kral Mezarları kalıntılarını görerek sazlıklar arasından İz tuzu Plajına gidiyoruz. Caretta Caretta Kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktığı nadir plajlardan bir tanesi olan İz Tuzu’nda yüzme molası sonrası öğle yemeğimizi alacağımız restorana gidiyoruz. Öğle yemeği sonrası Dalyan’a iniş ve otobüsümüzle Kayaköy’e doğru hareket ediyoruz. 5000 yıllık geçmişe sahip  Rumca adı Levissi olan, terkedilmiş hayalet köyü rehberimiz ile gezip, konaklama yapacağımız otele dönüyoruz. Yemek ve Konaklama


4. Gün: GÖKOVA TEKNE TURU

Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 09.00 da Gökova’ya hareket ediyoruz. İlk olarak küçük teknelerle Azmak Çayının berrak suyunda seyrine doyamayacağınız akvaryum turumuza çıkıyoruz. Kimi zaman yosun yeşili kimi zaman turkuaz mavisi renk alan Azmak Çayı sizleri adeta büyüleyecek.  Azmakbaşı tekne turumuzun ardından yine Gökova’da bizi bekleyen diğer büyük teknemizle (ekstra) yemekli tekne turumuza başlıyoruz. Lacivert Koy, İnce Kum, Sualtı Mağarası ve Kleopatra Plajlarında yüzme molası vereceğiz. Akşam saatlerinde varacağımız Gökova’da bizi bekleyen otobüsümüzle Marmaris’e hareket. Aşıklar Yolunda ki fotoğraf molası ardından Marmaris’e varış.  Konaklayacağımız 4* Otele yerleşme ve açık büfe akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz eşliğinde Marmaris Barlar sokağında eğlenebilir ya da turistik sokaklarda keyifli bir yürüyüş yapabilir.


5. Gün: DATÇA – KIZKUMU

Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından plaj malzemelerimizi ve çantalarımızı alıp mavinin ve yeşilin turkuza dönüştüğü koylarda yapacağımız yolculuğa çıkacağız. İlk olarak Can Yücel ile özdeşleşen Datça’ya gidiyoruz. Dağların arasından, kıvrılarak uzanan bir yoldan, çam, zeytin, badem ağaçlarının mis kokuları ve eşsiz güzellikleri arasından geçerek Datça’ya ulaşıyoruz. Ünlü coğrafyacı ve tarihçi Strabon’un; ‘’Tanrı, yarattığı kulunun uzun ömürlü olmasını istiyorsa Datça Yarımadası’na bırakır’’ dediği taş evler ile ünlü bu muhteşem güzellikteki şirin beldede şair Can Yücel'in evini görüp köy kahvesinde mola vereceğiz. Yeni Datça’yı da gördükten sonra Marmaris istikametine dönüşe geçiyoruz. Yolumuz üzerinde Kız Kumu Plajına uğrayıp deniz molası vereceğiz. Denizin tam ortasında bileğinize kadar gelen efsanevi kum birikintilerinde yürüme imkânı da bulabilirsiniz.  Günün sonunda Marmaris’e dönüş ve konaklama yapacağımız otelimizde alacağımız akşam yemeği sonrası dinlenme. Dileyen misafirlerimiz rehber önerisi doğrultusunda barlar sokağında eğlenebilir. Eğlencemizin ardından geç saatte otele dönüş ve dinlenme.


6. Gün: SALDA - EĞİRDİR

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Salda Gölü’ne hareket. Yaklaşık 3 saat yolculuk sonrası Türkiye’nin Maldivleri olarak ün yapan göl kenarında, bembeyaz kumların çevrelediği, mavinin her tonuna ev sahipliği yapan ve suyunun tatlı olma özelliği ile turistlerin ilgisini çeken gölde dileyen misafirlerimiz yüzebilirler. Salda Gölünde geçireceğimiz zamanımızın ve öğle yemeği ardından Isparta’ya hareket ediyoruz. 1 saatlik yolculuk sonrası Isparta’ya varış ve lokum – gülsuyu ve şekerleme alışverişi yaptıktan sonra Eğirdir’e hareket. Ülkemizin 4 büyük gölü olan Eğirdir Gölü kenarında yürüyüş ve Selçuklu eseri olan Dündarbey Medresesi ve Hızırbey Camii gezileri ardından Beyşehir Gölü’nü görerek Konya - Ereğli yolu üzerinden Adana’ya hareket ediyoruz. Geç saatte Adana’ya varış.


HAREKET TARİHİ VE SAATLERİ
26 Ağustos
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
26.08.20223700.00 TL4600.00 TL 3700.00 TL0 - 2 Yaş 300.00 TL
3 - 6 Yaş 2900.00 TL
7 - 12 Yaş 3200.00 TL
Taksitler »

* Plaj malzemelerinizi Unutmayınız,

* Rehber, Turun Gidişatını  Etkileyecek Olumsuz Yol Ve Benzeri

* Hava  Koşullarında  Programı Değiştirme Hakkına Sahiptir.

* 3 Kişilik Odalarda 3. Yatak Ek Yatak Tarzındadır.

* Koltuk Numaraları Kayıt Esnasında Müsaitliğe  Göre

Verilmektedir.

* Sezon Yoğunluğundan Dolayı Belirtilen Otellerde Benzeri 

Kalitedeki Oteller İle Değişiklik Yapılabilir

Güney Ege Turu (Otobüslü) Hakkındaki görüşleriniz

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızla daima sizlerin hizmetinde ve yanınızdayız..