Telefon 0312 418 45 44 - 0322 235 0 200 WhatsApp 0545 459 1616

Kurban Bayramı Çeşme - İzmir - Foça - Salda

Arkadaşlarınızla Paylaşın...
Kişi Başı
Açılama
Kurban Bayramı Programı
Tarihler
Gezilecek Yerler
ALAÇATI - SEFERİHİSAR - SIĞACIK- KONAK MEYDANI - FOÇA TEKNE TURU - SALDA GÖLÜ
Kalkış Noktaları
Meşrutiyet cad.
Geceleme
3 Gece - 4 Gün
Konaklama
Kurban Bayramı Özel
Ulaşım
Lüks Otodüslerle Ulaşım

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a

 

KURBAN BAYRAMI ÖZEL 

ALAÇATI - İZMİR - FOÇA - SALDA GÖLÜ

ÇEŞME - SEFERİHİSAR - SIĞACIK - ALSANCAK- 

KONAK MEYDANI - SALDA GÖLÜ - PAMUKKALE

ESKİ FOÇA TEKNE TURU 

08-12  TEMMUZ

3 GECE - 4 GÜN

 

1. Gün: Adana – Manisa

Saat 18.00'da İstasyon önünde buluşmamızın ardından saat 18.30 da Manisa'ya hareket ediyoruz.


2. Gün: Eski Foça Tekne Turu - İzmir

Sabah Saatlerinde Manisa Çamlık Mevkiinde Serpme Kahvaltı ile güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası tekne turu için hazırlıklarımızı yapıp, Eski Foça’ya gidiyoruz. Eski Foça’da bizi bekleyen teknemiz ile gün boyu tekne turumuzu yapıyoruz. Tekne turunda Akdeniz Fokları koruma alanı ve yaşam yerleri Siren Kayalıkları, Ayani Koyu, Fener Adası göreceğimiz yerler arasında. Tekne turu sonrasında Eski Foça sokaklarında serbest zaman veriyoruz. Belirlenen saatte buluşup İzmir’e dönüş. İzmir’de Kordon Boyu, Tarihi Saat Kulesi, Kemeraltı Çarşısı gezilerimizin ardından Konaklama ve Akşam Yemeği Alsancak 4* Kaya Prestige Otelde.


3. Gün: ALAÇATI – ÇEŞME – SEFERİHİSAR – ILICA YÜZME MOLASI

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Seferihisar’a hareket. 2009 yılında Türkiye’de ilk Cittaslow (Yavaş Şehir) unvanını kazanmış olan Seferihisar Sığacık’a gidiyoruz. Bazı dizi filmlerin çekildiği Sığacık’ı gezeceğiz. Burada, Sultan Süleyman tarafından yaptırılmış Osmanlı Kalesi’ni, iç kalede inşa edilmiş ve otantikliğini kaybetmemiş evleri ve sokakları yürüyerek gezeceğiz. İzmir’in gözde turizm merkezi Alaçatı'ya varış ve şirin sokaklarını gezdikten sonra buraya özgü Damla Sakızlı Türk Kahvesi ile günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Alaçatı'daki serbest zamanımızın ardından Ilıca Halk Plajında Yüzme molası veriyoruz. Çeşme’ye hareket. Burada Balıklı Villa, Çeşme Kalesi ve Çeşme Marina’yi gezip İzmir’e hareket.Konaklama ve Akşam Yemeği Alsancak   4* Kaya Prestige Otelde.


4. Gün: KEY MÜZESİ – ŞİRİNCE -DİLEK YARIMADASI MİLLİ PARKI YÜZME MOLASI

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Torbalı’ya hareket. Key Müzesini geziyoruz. 2015 yılında İzmir’in Torbalı ilçesinde kapılarını açan Key Museum, bugün dünya otomobil tarihine ışık tutan, Türkiye’nin en kapsamlı klasik otomobil ve motosiklet müzesidir. Müze gezimiz sonrası,  Şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye hareket ediyoruz. Şirince’de Eski kiliseler ve dar sokaklarda gezilerimizi yapıp, Köye özgü meyve Şaraplarından aldıktan sonra   Kuşadası Davutlar’a hareket. Eşsiz güzellikte koylarıyla Dilek Yarımadası Milli Parkını geziyoruz ve yüzme molası veriyoruz. Yüzme molamız sonrası,   Aydın’a hareket.  Konaklama ve Akşam Yemeği Pamukkale 5 * Pam Termal otel. 


5. Gün: SALDA GÖLÜ – ISPARTA – EĞİRDİR GÖLÜ

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Bergama Kralının eşi Hiera adına yaptırdığı Hierapolis Antik Kenti içerisinde, Sütunlu Yol, Nekropol, Antik Tiyatro, Travertenler gezilerimizi yapıp,  Salda Gölü’ne hareket. Yaklaşık 3 saat yolculuk sonrası Türkiye’nin Maldivleri olarak ün yapan göl kenarında, bembeyaz kumların çevrelediği, mavinin her tonuna ev sahipliği yapan ve suyunun tatlı olma özelliği ile turistlerin ilgisini çeken gölde dileyen misafirlerimiz yüzebilirler. Salda Gölünde geçireceğimiz zamanımızın ve öğle yemeği ardından Isparta’ya hareket ediyoruz. 1 saatlik yolculuk sonrası Isparta’ya varış ve lokum – gülsuyu ve şekerleme alışverişi yaptıktan sonra Eğirdir’e hareket. Ülkemizin 4 büyük gölü olan Eğirdir Gölü kenarında yürüyüş ve Selçuklu eseri olan Dündarbey Medresesi ve Hızırbey Camii gezileri ardından Beyşehir Gölü’nü görerek Konya - Ereğli yolu üzerinden Adana’ya hareket ediyoruz. Geç saatte Adana’ya varış.


HAREKET TARİHİ VE SAATLERİ

Kurban Bayramı Çeşme - İzmir - Foça - Salda Hakkındaki görüşleriniz

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızla daima sizlerin hizmetinde ve yanınızdayız..