Telefon 0312 418 45 44 - 0322 235 0 200 WhatsApp 0545 459 1616

Sinop - Erfelek - Hamsilos

Arkadaşlarınızla Paylaşın...
Kişi Başı
Açılama
Tarihler
Gezilecek Yerler
SİNOP-ERFELEK ŞELALELERİ-HAMSİLOS-KASTAMONU
Kalkış Noktaları
Meşrutiyet Cad.
Geceleme
1 Gece 2 Gün
Konaklama
4* Otel Konaklaması
Ulaşım
Lüks otobüslerle konforlu bir seyahat

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a

SİNOP-ERFELEK ŞELALELERİ-HAMSİLOS-KASTAMONU

1-3 EKİM  1 GECE 2 GÜN

 

 

1. Gün: Ankara - Sinop

Saat: 24:00'da Meşrutiyet Samba Turizm önünde buluşup araç içi ikramlarımızı alarak keyfli bir yolculukla gerekli  molalar sonrası sabah saatlerinde Erfelek'e ulaşıyoruz.


2. Gün: ANKARA-ERFERLEK-TATLICA/ŞAMI ŞELALELERİ-SİNOP

Erfelek’te güzel bir kahvaltı ile güne başlıyoruz. Kısa süreli alış veriş sonrası hareket edip Tatlıca/Şamı şelalelerine gidiyoruz. Yapraklı bitkilerin oluşturduğu kanyonda Gürleyik şelalesinden başlayarak şelaleleri geziyoruz. Çay-kahve molası sonrası aracımıza binip Erfelek'e gidiyoruz. İsteğe bağlı öğle yemeği sonrası hareket edip Akliman ve ülkemizin tek fiyordu olma özelliğine sahip Hamsilos/Hamzaros fiyordunu geziyoruz. “Aldırma gönül aldırma”nın şairi Sabahattin Ali ve Zekeriya Sertel gibi şair/yazarların da yattığı, günümüzde müze olarak kullanılan Sinop eski ceza evini geziyoruz.  Daha sonra  otele yerleşme ve akşam yemeği..


3. Gün: KASTAMONU-ANKARA

Otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası otelden ayrılıp  Kastamonu’ya hareket Kurtuluş Savaşının kadın kahramanlarından olan Şerife Bacı Anıtı. Ardından Kastamonu’nun en önemli sembol eserlerinden birisi olan Saat Kulesini geziyoruz. Yöresel öğle yemeğimizi aldıktan sonra(ekstra) Nasrullah Külliyesi’ni gezip Ankara’ya hareket ediyoruz Çankırı üzerinden yolumuza devam edip belirli yerlerde verilecek molalar sonrası saat: 23.30 civarında Ankara’ya geliyoruz. Bir başka Samba etkinliğinde buluşabilmek dileğiyle vedalaşıp ayrılıyoruz.


HAREKET TARİHİ VE SAATLERİ

Sinop - Erfelek - Hamsilos Hakkındaki görüşleriniz

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızla daima sizlerin hizmetinde ve yanınızdayız..