Telefon 0312 418 45 44 - 0322 235 0 200 WhatsApp 0545 459 1616

Web sayfalarımız üzerinden Online Alışveriş yapabildiğinizi biliyor muydunuz?

www.sambaturizm.com. , siz değerli müşterilerimize her türlü otel, tatil, tur imkanını sunan B.M SAMBA TURİZM LTD.ŞTİ firmasına ait TURSAB'a bağlı 5733 belge numaralı A grubu bir seyahat acentasıdır.

Web sitemiz üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde kredi kartı numaranız, adres ve iletişim bilgileriniz gizlilik bildirgemiz ve satış sözleşmelerimiz ile güvence altına alınmaktadır. Müşterilerimizin ödeme işlemlerinde kullandıkları SSL protokolü ile bilgileriniz sadece bankaların görüntüleyeceği şekilde şifrelenmektedir.

www.sambaturizm.com. 'a ait hizmet sözleşmesi ve gizlilik politikası'nı aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz,

- Hizmet Sözleşmesi
- Gizlilik Politikası

SSL Sertifikası Nedir?

İnternet'te site üstünde güvenli veri trafiği oluşması için sitelerde ssl güvenlik sertifikası olması gerekmektedir. Özellikle para transferi işlemi bulunan eticaret sitelerinde kredi kartı güvenliği için mutlaka ssl güvenlik sertifikası gereklidir. Bir sitede, ssl güvenlik sertifikası olup olmadığını yukarıdaki kutucuğa ilgili sitenin adresini yazarak sorgulayabilirsiniz.

SSL güvenlik sertifkasının internet tarayıcılarının hepsiyle uyumlu olması çok önemlidir. En az 256 bit veya daha üst seviyede şifreleme yapabiliyor olması gerekir.

İnternet tarayıcınıza bu adresi yazarak bağlandığınızda adres çubuğunda https:// yazısı ve karşılığında bir kilit resmi görmeniz gerekir, eğer https:// yazısı ve kilit resmi yoksa ssl güvenlik ssertifikası ile korunmayan bir sitedesiniz demektir.
Çoğu eticaret sitesi sitenin altında ayrıca ssl sertifikası olduğunu belirten ikon ve bilgilendirmeler koymaktadır. Fakat bu bilgiler yanıltıcı olabilir. Bundan dolayı yukardaki kutucuğa ilgili site adresini yazarak gerçekten ssl güvenlik sertifikası sağlayıp sağlamadığını teyit edebilirsiniz. Web sitesi herhangi bir bölümünde ssl güvenliği dışına çıkıp sizi güvenli olmayan alanlara yönledirebilir, Bu yüzden ssl güvenlik sertfikası ile korunduğu söylenen bir sitede işlem yaptığınız sayfada https:// ve kilit resmi olup olmadığını mutlaka kontrol edin.
Ssl güvenlik sertifikaları sizin tarayıcınız ile işlem yaptığınız web sitesi arasında güvenli bir katman oluşturup kredi kartı verilerinizin güven içinde iletilmesini sağlar.


ONLINE TUR SATIN ALMA NASIL GERÇEKLEŞTİRİLİR

 


1.ADIM : http://www.SAMBATURİZM.com'u ziyaret ettiniz, turunuzu gelişmiş arama motoru ile tarayarak buluyorsunuz. Turları listeliyorsunuz.


2.ADIM: Turları listeledikten sonra, beğendiğiniz turun "Detay" butonuna tıklayarak turun detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Tüm turlar en ince detaylarına kadar yazılmış ve listelenmiştir.3.ADIM: Tur detay sayfasından hesaplama kısmından sırasıyla Kalkış Tarihi, Kişi Sayısı, varsa 1.Çocuk Yaşı, varsa 2.Çocuk Yaşı kısımlarını doldurarak ''Rezervasyon-Fiyat hesapla''  butonuna basıyoruz ve tur fiyatını hesaplıyoruz. Kırmızı Rezervasyon butonu ile Güvenli Alışveriş sayfasına yönleniyorsunuz.4. ADIM: Sırasıyla İletişim Bilgileriniz, Fatura Bilgileriniz kısımlarını doldurarak, tura katılım gösteren kişilerin Ad Soyad, Doğum Tarihi, Tc Kimlik No ve Biniş Yeri kısımlarını eksiksiz bir biçimde Büyük Harflerle dolduruyoruz. Tura ilişkin Ekstra Hizmet satılıyor ise seçimimizi gerçekleştiriyoruz.


5. ADIM: Ödeme Bilgileriniz alanında Kredi Kartı bilgilerinizi doldurarak, Taksit isteniyorsa seçiminizi yapıp "Tur Satın Alma İşlemini Tamamla" butonu ile turun satın alma işlemini bitirebilirsiniz.  "Tur Satın Alma İşlemini Tamamla" basınca Bankanın 3D Güvenli Ödeme ekranına yönlendireleceksiniz. Cep telefonunuza gelecek onay kodu ile işlemi bitirebilirsiniz. Bazı bankalar 3D sistemi ile çalışmamaktadır.İŞLEMİNİZ TAMAMLANMIŞTIR !!!

İşlem bittikten sonra rezervasyonunuz tamamlanacak, satın alma işlemlerinin bitmesi içim müşteri temsilcimiz siz email veya gsm yoluyla bilgi aktarımı sağlayacaktır. Eğer ödeme işlemi olumsuz sonuçlanırsa, acentayı arayarak ödeme şeklinizi belirterek işlemi telefon ile tamamlayabilirsiniz.

Sayfalarımız https:// protokolünde görüleceği üzere güvenlidir. Kredi kartı bilgileriniz sadece bankalarca saklanır ve görüntülenir. Acentamız kredi kartı bilgilerinizi saklamaz.

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızla daima sizlerin hizmetinde ve yanınızdayız..