Telefon 0312 418 45 44 - 0322 235 0 200 WhatsApp 0545 459 1616

Bursa -Eskişehir

Arkadaşlarınızla Paylaşın...
Kişi Başı
4500.00 TL
Açılama
Bursa’nın Gezilesi Osmanlı Mirası Köyleri
Tarihler
03 Mayıs
Gezilecek Yerler
Bursa - Eskişehir - Cumalıkızık - Tophane
Kalkış Noktaları
Adana
Geceleme
1 Gece 2 Gün
Konaklama
5* ANEMON Otel
Ulaşım
Lüks Otobüslerle Konforlu Ulaşım

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a

BURSA - CUMALIKIZIK 

ESKİŞEHİR 

KONFORLU ARAÇLARLA ULAŞIM + 5* ANEMON  OTEL KONAKLAMASI + PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

03-05 MAYIS 

(1 gece 2 gün)

1. Gün: Cuma

Saat 20.30’da istasyon önünde buluşmamızın ardından saat 21.00 da Ereğli - Konya - Çay - Bozüyük yol güzergâhından Bursa’ya hareket ediyoruz.


2. Gün: Cumartesi

Sabah saatlerinde ilk olarak UNESCO tarafından Dünya Mirası Geçici Listesi'ne dahil edilen Cumalıkızlık' a gidip orada yöresel üzünlerden hazırlanmış olan serpme kahvaltımızı alıyoruz. Ardından rehberimiz eşliğinde tarih kokan dar sokaklarda gezimize başlıyoruz. Burada ki gezimizi tamamladıktan sonra siz değerli misafirlerimiz ile birlikte Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesine gidiyoruz her detayına hayran kalıp sizi büyüleyecek olan keyifli bir yerdir. Oradan ayrılıp Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbeleri gezilerimizi yapıp Evliya Çelebi’nin,Bursa’nın Ayasofya’sı dediği görkemli Ulu cami‘yi göreceğiz. Tophane Tepesi’nden panoramik olarak Bursa  seyrimizin ardından Tarihi Koza Han’da alışveriş için serbest zaman ve sonrasında Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanıp Eskişehir’e gidiyoruz Eskişehir’de konaklama yapacağımız ANEMON OTEL’e geçiyoruz, odalara yerleşme akşam yemeği ve dinlenme.


3. Gün: Pazar

Sabah kahvaltı sonrasında otelden ayrılıyoruz ve Eskişehir gezimize ilk olarak Bizans'tan Selçuklulara, Osmanlılardan Cumhuriyet'e kadar uzanan kadim bir şehir olan Odun pazarı ile başlıyoruz. Osmanlıdan kalma Tarihi Odun pazarı Evlerinin görülmesini takiben Kurşunlu Külliyesi, Lületaşı Müzesi, Atlıhan El Sanatları, Türkiye’de ilk Dünyada ise sayılı müzeler arasında yer alan Eskişehir Cam Müzesini ve Balmumu Müzesini, göreceğiz. Porsuk Nehri’nde tekne ile yapacağımız keyifli gezintimizi ve Türkiye’nin ilk yapay plajı Kent Park’ı dışarıdan görüp turumuzu tamamlıyoruz. Gece saatlerinde varış ve turumuzun sonu.

Adana’ya dönüş. 23:30 civarında Adana’ya varış ve Samba Turizm’e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz…


HAREKET TARİHİ VE SAATLERİ
03 Mayıs
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
03.05.20244500.00 TL5500.00 TL 4500.00 TL0 - 2 Yaş 100.00 TL
3 - 6 Yaş 3200.00 TL
7 - 12 Yaş 4000.00 TL
Taksitler »

Turun gidişatını ve amacını engelleyici kötü hava, yol gibi olumsuz durumlarda rehber programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir. Geziye çıkmadan önce mutlaka MÜZE KART www.muzekart.com edinin. Gün içerisindeki gezilerimiz yürüyüş ağırlıklı olacağı için rahat kıyafetler tercih etmeniz önerilir.

Bursa -Eskişehir Hakkındaki görüşleriniz

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızla daima sizlerin hizmetinde ve yanınızdayız..