Telefon 0312 418 45 44 - 0322 235 0 200 WhatsApp 0545 459 1616

Paris & Benelüx Turu

Arkadaşlarınızla Paylaşın...
Kişi Başı
1350.00
Açılama
5 Ülke
Tarihler
16 Ekim
Gezilecek Yerler
BELÇİKA - FRANSA - LÜKSEMBURG - HOLLANDA
Kalkış Noktaları
ADANA ŞAKİRPAŞA HAVAALANI
Geceleme
6 Gece / 7 Gün
Konaklama
Lüxemburg & Paris & Brüksel & Amsterdam
Ulaşım
Adana'dan Direk Uçuş

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a

 

BENELÜX & PARİS & ALMANYA 

 

LÜKSEMBURG - KÖLN  - DUSSELDORF  - PARİS (2)

ŞATOLAR - BRUGGE - BRÜKSEL (1) -  ROTTERDAM  

AMSTERDAM (1) - MARKEN & VOLENDAM

 

16-22 EKİM 2024

 

SUNEKSPRES İLE ‘’ADANA- DÜSSELDORF- ADANA UÇUŞLARI 

 

 

1. Gün: Adana –Dusseldorf -Köln – Lüksemburg Direkt Uçuş

Adana Şakirpaşa havalimanı 01:00 buluşma ve 02:55 Adana Dusseldorf uçağı ile Direkt olarak Dusseldorf’a hareket ediyoruz. Varışımızın sonrasında Bizleri bekleyen otobüsümüz ile Duesseldorf şehir turu yapıyoruz  ve  Köln’e hareket ediyoruz. Varışımızı istinaden yapılacak olan panoramik Köln şehir turunda; Gotik Katedrali, Alışveriş Caddeleri ve Rhein Nehri görülecek yerler arasındadır. Ardından Lüksemburg’a hareket  ve devamında panoramik Lüksemburg şehir turu. Şehir turu esnasında Dük Sarayı, Belediye Sarayı ve Askeri Meydan görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otele hareket ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde

 


2. Gün: Lüxemburg - Paris

Sabah kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve Paris’e hareket (360km 3saat 30 dk.). Paris'e varışımızı takiben yapılacak panoramik olarak Paris şehir turumuzda; Eiffel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un Mezarı, Obilisk Taşı ve Concorde Meydanı görülecek yerler arasındadır. Gece Paris Eifell kulesi ışıklı gösterisi izlenecektir. Sonrasında otele dönüş Geceleme otelimizde.

 


3. Gün: Paris – Kombine Turu

Sabah kahvaltının ardından Tam günlük Paris turumuza başlıyoruz. Eiffell Kulesi, Seine Nehri tekne turu, Lüksemburg Bahçeleri, Notre Dame, Benlux Duty Free, Sacre Coure Kilisesi ve Ressamlar Tepesi) Turu'na katılma imkânı. Yine arzu eden misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek Lido Show Turu'na katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize geri dönüş ve geceleme otelimizde.


4. Gün: Paris – Brüksel, Brugge

Sabah kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve Brüksel’e hareket (290 km 2 saat 45 dk.). İlk durağımız Brugge Ortaçağ Kenti turu. Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini de gördükten sonra yarım saat sürecek tekne turumuzda, Brugge şehrinin enfes manzarasını tekneden izleme fırsatı bulunacaktır. Brugge turumuzun ardından Brüksel'e hareket.  Brüksel şehir turumuz yapılacaktır. Şehir turumuzda; Kraliyet Sarayı, Adalet Sarayı, Brüksel Katedrali, Grand Place Meydanı, Manneken Piss Heykeli göreceğimiz yerler arasındadır. Ayrıca panoramik turumuzun bitimiyle Brüksel'in leziz çikolatalarından alma imkanı buluyoruz.  Şehir turumuzun ardından otelimize hareket ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

 


5. Gün: Brüksel – Rotterdam - Amsterdam

Sabah kahvaltısı otelimizde. Rotterdem şehir turu, sonrasında Amsterdam şehir turu için hareket. Amsterdam şehir turu esnasında; Museum Square, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Hard Rock Café, Çiçek Pasajı, Red light göreceğimiz yerler arasındadır. Akşam Otele yerleşme ve konaklama otelimizde.

 


6. Gün: Amsterdam

Şehir turu ardından Tam gün serbest zaman. İsteyenlerle  Rehber ile bisiklet kiralayıp komple Amsterdem şehir gezisi yapılacaktır.


7. Gün: Amsterdam - Marken & Volendam -Zaanse Schans -Duseldorf-Adana

Sabah kahvaltısını otelimizden aldıktan sonra Ünlü Hollanda kasabalarını gezmeye başlıyoruz. ilk durağımız peyniriyle ünlü olan Marken ve sonrasında bir balıkçı kasabası Volendam,  yel değirmenleriyle ünlü olan kasaba Zaanse Schans geziyoruz. Tur sonrasında Duseldorf’a hareket ve Bizleri bekleyen SunExpress uçağımız ile 20:55’de Adana’ya hareket.


HAREKET TARİHİ VE SAATLERİ
16 Ekim
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
16.10.20241350.001750.00 1350.000 - 12 Yaş 990.00
0 - 12 Yaş 1250.00
Taksitler »

Paris & Benelüx Turu Hakkındaki görüşleriniz

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızla daima sizlerin hizmetinde ve yanınızdayız..