Telefon 0312 418 45 44 - 0322 235 0 200 WhatsApp 0545 459 1616

Yunan Adaları & Ege Kıyıları

Arkadaşlarınızla Paylaşın...
Kişi Başı
725.00
Açılama
PROMOSYON HERŞEY DAHİL
Tarihler
09 Ağustos
Gezilecek Yerler
YUNAN ADALARI + EGE KIYILARI
Kalkış Noktaları
ADANA ŞAKİRPAŞA HAVAALANI
Geceleme
3 GECE GEMİ + 1 GECE İZMİR
Konaklama
Ulaşım
UÇAK İLE

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a

YUNAN ADALARI & EGE KIYILARI

 

09-13  AĞUSTOS

 

ÇEŞME-ALAÇATI- KUŞADASI- PATMOS-

GİRİT- SANTORİNİ- ATİNA- MİKANOS- ŞİRİNCE-  İZMİR 

 

 

3 GECE GEMİ’DE HERŞEY DAHİL  + 1 GECE İZMİR KONAKLAMA

 

THY İLE ANKARA’DAN UÇUŞLAR DAHİL!

SUNEKSPRES HAVAYOLLARI İLE ADANA’DAN UÇUŞLAR DAHİL!

 

1. Gün: ADANA - İZMİR - ALAÇATI - ÇEŞME

Saat 07.15’da Şakirpaşa Havaalanında buluşup bilet işlemlerimizi yaptıktan sonra saat 08.40’de Sunekspres Havayolları ile İzmir’e gidiyoruz. Yaklaşık 1,5 saat sonra İzmir’e varış. Burada bizi bekleyen tur aracımız ile Alaçatıİzmir şehir merkezine gidiyoruz. Kordon Boyu, Tarihi Saat Kulesi, Kemer altı Çarşısı ve Alsancak gibi İzmir’in sembollerini gezdikten sonra Konaklayacağımız 4* Otele varış ve odalara yerleşmemizin sonrasında akşam yemeği ve dinlenme.


2. Gün: KUŞADASI-PATMOS-GİRİT

Sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında otelden ayrılıp Kuşadası Limana gidiyoruz. Saat 10.30’a kadar Gemiye yerleşiyoruz. Saat 13.00 CELESTYAL OLYMPIA CRUİSE GEMİSİ ile Yunan adaları turumuza başlıyoruz.


3. Gün: GİRİT- SANTORİNİ

Sabah Gemide alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında 07:00 – 12:00 arası Girit gezimizi yapıyoruz. Saat 12:00’da Santorini ’ye hareket. 16:30 – 21:30 arası Santorini gezimizi yapıyoruz. Dileyen misafirlerimiz kara turu satın alabilir.


4. Gün: ATİNA-MİKANOS

Sabah Gemide alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında 06:00 – 13:00 arası Atina gezimizi yapıyoruz. Atina kara turu programa dahildir. Saat 13:00’da Mikanos’a hareket. 18:00 – 23:00 arası Mikanos gezimizi yapıyoruz. Dileyen misafirlerimiz kara turu satın alabilir.23:00 Kuşadası’na hareket.


5. Gün: ŞİRİNÇE-EFES ANTİK KENTİ- İZMİR ADNAN MENDERES-ADANA

Sabah 07.00 Kuşadası’na varış ve kahvaltı sonrası gemiden ayrılıp bizi bekleyen tur aracımıza yerleşip Efes’e gidiyoruz. Efes Antik Kenti gezimizi yapıyoruz. Tanrıçası İsis adına yapılan İsis Tapınağı, Belediye Sarayı, Domitian Tapınağı, Kuretler Caddesi, Aşk Evi, Celcius Kütüphanesi başlıca göreceğimiz yerlerdir. Efes Antik Kent gezimizin ardından Şirince’ye gidiyoruz. Şirince’nin tarihi sokaklarında yapacağımız keyifli yürüyüş sırasında yöreye özgü çeşitli meyve şaraplarından satın alabilirsiniz. Şirince’deki gezimizi tamamladıktan sonra


HAREKET TARİHİ VE SAATLERİ
09 Ağustos
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
09.08.2024725.001090.00 725.000 - 12 Yaş 625.00Taksitler »

Samba tur, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir. 3 Kişilikodalarda 3.yatak uygulaması standart yataktan küçük olabilir. Konsolosluk gerek gördüğünde ilave evrak ve şahsi görüşme talebinde bulunabilir. Vize olınmış olması o ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi sizi ülkeye sokmama hakkına sahiptir. Şehir turları müze ve ören yerleri giriş ücretlerini kapsamaz. Giriş ücretleri tura katılan misafirlere aittir. Tur sırasında kaybolan veya çalınan eşyalardan acentamız sorumlu değildir. Grup gezilerinde rehber ve grup birlikte hareket etmektedir. Bireysel hareket etmek misafirin kendi tercihidir. Tur programı ve acenta kayıt dosyası bir bütün olup ayrı ayrı düşünülemez. Program üzerindeki herhangi bir yazım hatasından kaynaklı nedenlerden firmamız sorumlu tutulamaz. Yukarıda bahsi geçen konular ile ilgili misafirlere bilgi verildiği ve kabul edildiği varsayılarak tüm konular hakkındaki sorumluluk acentamıza ait olmayıp, tura katılan misafirin sorumluluğundadır. 

Yunan Adaları & Ege Kıyıları Hakkındaki görüşleriniz

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızla daima sizlerin hizmetinde ve yanınızdayız..