Telefon 0312 418 45 44 - 0322 235 0 200 WhatsApp 0545 459 1616

Kurban Bayramı Uçaklı Güney Ege

Arkadaşlarınızla Paylaşın...
Kişi Başı
18990.00 TL
Açılama
Marmaris -Bodrum
Tarihler
15 Haziran
Gezilecek Yerler
3 Marmaris - 1 Bodrum
Kalkış Noktaları
Şakirpaşa Havalimanı
Geceleme
4 Gece / 5 Gün
Konaklama
Bodrum- Marmaris
Ulaşım
Uçakl ile

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a

KURBAN BAYRAMI ÖZEL

UÇAKLI GÜNEY EGE 

(Marmaris - Bodrum)

 3 GECE MARMARİS - 1 GECE BODRUM

KUŞADASI - KADINLAR DENİZİ - GÜZEL KÖY- AŞIKLAR YOLU  - DALYAN - İZTUZU 

YUVARLAK ÇAY - GÖKOVA - AZMAK ÇAYI - TÜRKBÜKÜ - GÜMÜŞLÜK-TURGUT REİS

BODRUM KALESİ - ZEKİ MÜREN EVİ-ŞİRİNCE

 

GEZİ TARİHLERİ

15-19 HAZİRAN (KURBAN BAYRAMI ÖZEL)

CUMARTESİ GİDİŞ -ÇARŞAMBA  DÖNÜŞ 

1. Gün: ADANA – İZMİR – KUŞADASI – KADINLAR DENİZİ – GÜZEL KÖY - MARMARİS

Saat 07.00’da Adana Şakir Paşa hava alanında buluşuyoruz. Bilet işlemlerimizi yaptıktan sonra saat 08.40’da Sunekspres Havayolları XQ9007 uçağı ile  ile İzmir’e gidiyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzun ardından İzmir’e varış.  Burada bizi bekleyen tur aracımız ile Kuşadası’na hareket. Öğle saatlerinde plaj kıyafetlerimizi giyip tatil moduna geçtikten sonra Kuşadası Kadınlar Denizinde Öğle yemeği ve yüzme molası veriyoruz. 14:00 gibi Kuşadası’ndan ayrılıp, Aydın, Çine üzerinden GüzeL Köylü dizisinin çekimlerinin yapıldığı Bozoyük köyünde serbest zamanın ardından Marmaris’e varış.  Konaklayacağımız 4* Otele yerleşme ve açık büfe akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz eşliğinde Marmaris Barlar sokağında eğlenebilir ya da turistik sokaklarda keyifli bir yürüyüş yapabilir.


2. Gün: DALYAN – İZTUZU PLAJI – YUVARLAK ÇAY – KÖYCEĞİZ GÖLÜ - AŞIKLAR YOLU

Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından Dalyan’a hareket ediyoruz. 1 saatlik yolculuk sonrası Dalyan’a varış ve bizi bekleyen teknemizle Kaunos Antik Kenti ve Kral Mezarları kalıntılarını görerek sazlıklar arasından İz tuzu Plajına gidiyoruz. Caretta Caretta Kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktığı nadir plajlardan bir tanesi olan İz Tuzu’nda yüzme molası sonrası Yuvarlakçay’a doğru ilerliyoruz. Top gözü Kanyonunda bulunan ve Muğla bölgesinin en yüksek dağı olan Sandras Dağı’nın kar sularından beslenen bu cennet köşede alacağımız öğle yemeği sonrası Köyceğiz Gölü kenarında serbest zaman verip Marmaris’e hareket ediyoruz. Aşıklar Yolunda ki fotoğraf molası ardından Konaklayacağımız 4* Otele dönüş ve açık büfe akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz eşliğinde Marmaris Barlar sokağında eğlenebilir ya da turistik sokaklarda keyifli bir yürüyüş yapabilir.


3. Gün: AZMAK ÇAYI TURU – GÖKOVA TEKNE TURU – SEDİR ADASI - AKYAKA

Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 08.30 da Gökova’ya hareket ediyoruz. İlk olarak küçük teknelerle Azmak Çayının berrak suyunda seyrine doyamayacağınız akvaryum turumuza çıkıyoruz. Kimi zaman yosun yeşili kimi zaman turkuaz mavisi renk alan Azmak Çayı sizleri adeta büyüleyecek.  Azmakbaşı tekne turumuzun ardından yine Gökova’da bizi bekleyen diğer büyük teknemizle (ekstra) yemekli tekne turumuza başlıyoruz. Lacivert Koy, İnce Kum, Sualtı Mağarası ve Kleopatra Plajlarında yüzme molası vereceğiz. Akşam saatlerinde varacağımız Gökova’da bizi bekleyen otobüsümüzle Marmaris’e hareket. Konaklayacağımız 4* Otele dönüş ve açık büfe akşam yemeğimizin ardından serbest zaman.


4. Gün: TÜRKBÜKÜ – GÜMÜŞLÜK – TURGUTREİS - BODRUM

Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 08.00’da Bodrum’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saatlik yolculuğumuzun ardından varacağımız Bodrum’da ilk olarak Türkbükü’ne varış. Burada vereceğimiz plaj – yüzme molası sonrasında Gümüşlük Koyu ve Tavşan Adası görülecek yerler arasında. Akşam üstü Turgutreis Hediyelik Eşya Çarşısı,nda   Serbest zaman ardından, Bodrum Merkez’e hareket ediyoruz. Zeki Müren Evine varış.  Sanat güneşimizden günümüze kalan hatıraları ve eşyaları yerinde gördükten sonra konaklayacağımız 4* Otele varış ve dinlenme. Otelde alacağımız akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimiz rehberimiz eşliğinde Bodrum Barlar sokağında eğlenebilir ya da turistik sokaklarda keyifli bir yürüyüş yapabilir.


5. Gün: BODRUM KALESİ – BAFA GÖLÜ - ŞİRİNCE – ADANA

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, Bodrum limanının hemen yanında bulunan denize sıfır konumda olan Bodrum Kalesi gezimize başlıyoruz.  Saint Jean şövalyeleri tarafından savunma amaçlı olarak 1402 yılında yaptırılmıştır. Birinci dünya savaşından sonra yaklaşık 40 yıl boyunca boş kalmış ve daha sonra müzeye dönüştürülmüştür. Şu anda Bodrum Kalesi Sualtı Arkeoloji Müzesi olarak kullanılan kaleyi gezip, Şirince'ye hareket ediyoruz. Milas, Bafa Gölü güzergâhından 3 saatlik bir yolculuk sonrası varacağımız Şirince'nin buram buram tarih kokan sokaklarında yürüyüş yapacağız. Burada isteyen konuklarımız yöre meyveleriyle yapılmış şaraplardan satın alabilir veya ege mutfağının lezzetli yemeklerinden tadabilirler. Şirince gezimizin ardından, Belirlenen saatte toplanıp İzmir Adnan menderes Havalimanına doğru yol alıyoruz. Sunexpress'in 20.40 İzmir-Adana Uçağı ile hareket saat 22.00 de varış


HAREKET TARİHİ VE SAATLERİ
15 Haziran
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
15.06.202418990.00 TL26990.00 TL 18990.00 TL0 - 2 Yaş 8990.00 TL
3 - 6 Yaş 12990.00 TL
7 - 12 Yaş 15750.00 TL
Taksitler »

* Plaj malzemelerinizi Unutmayınız,

* Rehber, Turun Gidişatını  Etkileyecek Olumsuz Yol Ve Benzeri

* Hava  Koşullarında  Programı Değiştirme Hakkına Sahiptir.

* 3 Kişilik Odalarda 3. Yatak Ek Yatak Tarzındadır.

* Koltuk Numaraları Kayıt Esnasında Müsaitliğe  Göre

Verilmektedir.

* Sezon Yoğunluğundan Dolayı Belirtilen Otellerde Benzeri 

Kalitedeki Oteller İle Değişiklik Yapılabilir

 

Uyarı ve Sözleşme

Rehberimiz Programını Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir.

Tiple (3 kişilik) Odalarda Üçüncü Yatak: Üç kişilik odalarda üçüncü yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Bu durumda, açılır-kapanır yatak veya çekyat gibi alternatif bir yatak sunulabilir. Bu, otelin koşullarına bağlı olarak değişebilir.

Koltuk Numaraları ve Oturma Düzeni: Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler, oturma planında öncelik kazanır. Misafirin kayıt tarihi, oturma düzeni için referans alınır.

Araç Değişikliği: Son yolcu sayısına göre araç değişikliği yapılabilir. Bu, turun daha verimli ve konforlu olması için gerekebilir.

Ekstra Turlar: Ekstra turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz ve acente sorumluluk kabul etmez.

Tur Programında Belirtilen Saatler: Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmıştır. Ancak olası gecikmelerde acentenin sorumlu tutulamayacağı belirtilmiştir.

Konaklama ve Otellerde Değişiklik: Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydıyla değişiklik yapılabilir.

Minimum Katılımcı Sayısı ve Tur İptali: Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 25 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda katılımcı olmadığında, turun 3 gün önceden haber vermek kaydıyla iptal edilebileceği belirtilmiştirYapılan kaparo ödemlerinin iadesi kesin olarak yoktu

Ön Ödeme ve Tur Bedeli Tamamlama: Ön ödeme tutarı, rezervasyon bedelinin minimum %30'unu kapsar. Tur hareket tarihinden 7 gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekmektedir. Alınan ön ödemelerinin iadesi kesin olarak yapılmamaktadır.

Bu kurallar ve önlemler hem acentenin hem de seyahatçilerin haklarını korumak için belirlenmiştir. Seyahat eden kişilerin, bu kuralları anlamaları ve kabul etmeleri önemlidir. Ayrıca, acentenin yasal olarak belirli süreçlere uygun hareket ettiği ve tazminat

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Satın aldığınız turu “zorunlu seyahat sigortası poliçesi” ile güven altına alıyoruz. Kapsamı: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesidir. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır). 1. Dereceden misafirin sağlık nedeni ile tura katılamama durumunda ise Devlet hastanesinden epikriz raporu ile sigorta şirketi ile iletişim halinde bizzat kendisi olmalıdır.

Kurban Bayramı Uçaklı Güney Ege Hakkındaki görüşleriniz

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızla daima sizlerin hizmetinde ve yanınızdayız..