Telefon 0312 418 45 44 - 0322 235 0 200 WhatsApp 0545 459 1616

Uçaklı Güney Ege Turu

Arkadaşlarınızla Paylaşın...
Kişi Başı
4299.00 TL
Açılama
Fethiye - Marmaris
Tarihler
21 Ağustos • 04 Eylül
Gezilecek Yerler
Fethiye - Marmaris -
Kalkış Noktaları
Şakirpaşa Havalimanı
Geceleme
4 Gece / 5 Gün
Konaklama
Fethiye - Marmaris
Ulaşım
Uçakl ile

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Yetişkin
Çocuk
1.Çocuk
2.Çocuk
a

UÇAKLI GÜNEY EGE 

(Fethiye-Marmaris)

2 GECE FETHİYE - 2 GECE MARMARİS 

SAKLIKENT  - ÖLÜDENİZ - BELCEKIZ  - DALYAN - İZTUZU - DATÇA - KIZKUMU 
GÖKOVA - AZMAK ÇAYI - KLEOPATRA PLAJI - MERYEM ANA EVİ - ŞİRİNCE

 

GEZİ TARİHLERİ

03-07 TEMMUZ / 17-21 TEMMUZ / 31 TEM - 04 AGUS

14-18 AGUSTOS / 21-25 AGUSTOS / 04-08 EYLÜL

 

 

1. Gün: ADANA – ANTALYA- FETHİYE – SAKLIKENT – PATARA PLAJI

Saat 07.30’da Adana Şakir Paşa hava alanında buluşuyoruz. Bilet işlemlerimizi yaptıktan sonra saat 09.05’da Sunekspres Havayolları ile Antalya’ya gidiyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzun ardından Antalya’ya varış.  Burada bizi bekleyen tur aracımız ile Saklıkent’e hareket. Öğle saatlerinde plaj kıyafetlerimizi giyip tatil moduna geçtikten sonra Saklıkent Kanyonu’na gidiyoruz. Eşen Çayı’nın buz gibi suyunun oluşturduğu kanyonda yürüyüşümüzü yaptıktan sonra Patara Plajına gidiyoruz. Koruma altındaki eşsiz plajlarımızdan olan Patara’da vereceğimiz serbest zaman sonrasında Fethiye’de konaklama yapacağımız 4* Otele yerleşme ve açık büfe akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz eşliğinde Hisarönü Barlar Sokağında eğlenebilir ya da turistik sokaklarda keyifli bir yürüyüş yapabilir.


2. Gün: DALYAN – ÖLÜDENİZ – KAYAKÖY

Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından Dalyan’a hareket ediyoruz. 1 saatlik yolculuk sonrası Dalyan’a varış ve bizi bekleyen teknemizle Kaunos Antik Kenti ve Kral Mezarları kalıntılarını görerek sazlıklar arasından İz tuzu Plajına gidiyoruz. Caretta Caretta Kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktığı nadir plajlardan bir tanesi olan İz Tuzu’nda yüzme molası sonrası öğle yemeğimizi alacağımız restorana gidiyoruz. Öğle yemeği sonrası Dalyan’a iniş ve otobüsümüzle Babadağı’nın eteklerinde yemyeşil çam ormanları ile çevrili turkuaz renkli Ölüdeniz’e gidiyoruz. Belcekız ve Ölüdeniz ’de vereceğimiz yüzme molamızın sonrasında Kayaköy’e doğru hareket ediyoruz. 5000 yıllık geçmişe sahip  Rumca adı Levissi olan, terkedilmiş hayalet köyü rehberimiz ile gezip, konaklama yapacağımız otele dönüyoruz. Açık büfe akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimiz Barlar Sokağında eğlenebilir


3. Gün: AZMAK ÇAYI TURU – GÖKOVA TEKNE TURU – SEDİR ADASI – AŞIKLAR YOLU

Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 08.00 da Gökova’ya hareket ediyoruz. İlk olarak küçük teknelerle Azmak Çayının berrak suyunda seyrine doyamayacağınız akvaryum turumuza çıkıyoruz. Kimi zaman yosun yeşili kimi zaman turkuaz mavisi renk alan Azmak Çayı sizleri adeta büyüleyecek.  Azmakbaşı tekne turumuzun ardından yine Gökova’da bizi bekleyen diğer büyük teknemizle (ekstra) yemekli tekne turumuza başlıyoruz. Lacivert Koy, İnce Kum, Sualtı Mağarası ve Kleopatra Plajlarında yüzme molası vereceğiz. Akşam saatlerinde varacağımız Gökova’da bizi bekleyen otobüsümüzle Marmaris’e hareket. Aşıklar Yolunda ki fotoğraf molası ardından Marmaris’e varış.  Konaklayacağımız 4* Otele yerleşme ve açık büfe akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimiz rehberimiz eşliğinde Marmaris Barlar sokağında eğlenebilir ya da turistik sokaklarda keyifli bir yürüyüş yapabilir.


4. Gün: DATÇA – KIZKUMU PLAJI

Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından plaj malzemelerimizi ve çantalarımızı alıp mavinin ve yeşilin turkuza dönüştüğü koylarda yapacağımız yolculuğa çıkacağız. İlk olarak Can Yücel ile özdeşleşen Datça’ya gidiyoruz. Dağların arasından, kıvrılarak uzanan bir yoldan, çam, zeytin, badem ağaçlarının mis kokuları ve eşsiz güzellikleri arasından geçerek Datça’ya ulaşıyoruz. Ünlü coğrafyacı ve tarihçi Strabon’un; ‘’Tanrı, yarattığı kulunun uzun ömürlü olmasını istiyorsa Datça Yarımadası’na bırakır’’ dediği taş evler ile ünlü bu muhteşem güzellikteki şirin beldede şair Can Yücel'in evini görüp köy kahvesinde mola vereceğiz. Yeni Datça’yı da gördükten sonra Marmaris istikametine dönüşe geçiyoruz. Yolumuz üzerinde Kız Kumu Plajına uğrayıp deniz molası vereceğiz. Denizin tam ortasında bileğinize kadar gelen efsanevi kum birikintilerinde yürüme imkânı da bulabilirsiniz.  Günün sonunda Marmaris’e dönüş ve konaklama yapacağımız otelimizde alacağımız akşam yemeği sonrası dinlenme. Dileyen misafirlerimiz rehber önerisi doğrultusunda barlar sokağında eğlenebilir.


5. Gün: MERYEM ANA EVİ – ŞİRİNCE

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Şirince'ye hareket ediyoruz. 3 saatlik bir yolculuk sonrası varacağımız Şirince'nin buram buram tarih kokan sokaklarında yürüyüş yapacağız. Burada isteyen konuklarımız yöre meyveleriyle yapılmış şaraplardan satın alabilir veya ege mutfağının lezzetli yemeklerinden tadabilirler. Şirince gezimizin ardından,  Hıristiyan inanışına göre Meryem ananın yaşadığı ve öldüğü ev olarak kabul edilen ve Hıristiyanların hac merkezi de olan Meryem Ana Evi gezisini yapıyoruz.  Belirlenen saatte toplanıp İzmir Adnan menderes Havalimanına doğru yol alıyoruz. Sunexpress'in 20.40 İzmir-Adana Uçağı ile hareket saat 22.00 de varış


HAREKET TARİHİ VE SAATLERİ
21 Ağustos • 04 Eylül
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
21.08.20224299.00 TL5399.00 TL 4299.00 TL0 - 2 Yaş 2999.00 TL
3 - 6 Yaş 3699.00 TL
7 - 12 Yaş 3999.00 TL
Taksitler »
04.09.20224299.00 TL5399.00 TL 4299.00 TL0 - 2 Yaş 2999.00 TL
3 - 6 Yaş 3699.00 TL
7 - 12 Yaş 3999.00 TL
Taksitler »

* Plaj malzemelerinizi Unutmayınız,

* Rehber, Turun Gidişatını  Etkileyecek Olumsuz Yol Ve Benzeri

* Hava  Koşullarında  Programı Değiştirme Hakkına Sahiptir.

* 3 Kişilik Odalarda 3. Yatak Ek Yatak Tarzındadır.

* Koltuk Numaraları Kayıt Esnasında Müsaitliğe  Göre

Verilmektedir.

* Sezon Yoğunluğundan Dolayı Belirtilen Otellerde Benzeri 

Kalitedeki Oteller İle Değişiklik Yapılabilir

Uçaklı Güney Ege Turu Hakkındaki görüşleriniz

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızla daima sizlerin hizmetinde ve yanınızdayız..